Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a szingli lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a szingli lányok akik társat keresnek?

Figyelt kérdés

Ha látok egy számomra szimpatikus lányt mindig megragadom az alkalmat az ismerkedésre, habár nem 100%-ban de gyakran sikerül elkezdeni a beszélgetést, bókolni, flörtölni, jól elbeszélgetni, de kiderül hogy van barátja a lánynak, vagy néhány esetben: pasi gyűlölő nem akar párt, vagy pont az ellenkezője fűvel fával kavar...

Szóval azt kérdezném hol vannak a normális szingli lányok? Nincsenek nagy igényeim, de persze bárki nem is jó. Egy normális átlagos lány megfelelne. De hát az sincs egyszerűen nem tudom hol kellene keresnem. Vagy 20 éves kor felett mindenki foglalt aki nem az vagy rokkant vagy fizetős? Ezt úgy vettem észre így van, de akkor felvetődik bennem a kérdés hogy akik foglaltak azok sem voltak mindig azok és akkor hol voltak??



2016. aug. 21. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagyok sem fizetős, sem rokkant, mégis egyedül vagyok egy ideje. :D


Milyen számodra egy normális lány?

2016. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első, nekem már az is elegendő lenne, ha nem függene semmitől és senkitől (szerek, szülők, ex), nem lenne vallási fanatikus, nem vagdosná magát, nem lenne pszichopata. Csak érezne és ki tudná mutatni az érzéseit. Persze szikra, meg minden egyéb szükséges ahhoz, hogy kapcsolat alakuljon ki belőle, de előtte egy normális nő kellene ehhez. Ritka.
2016. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Egy normális értékrendű, reális elvárásokkal rendelkező nő gyakorlatilag azonnal elkel, egy ilyen nőt kifogni, baromi nagy szerencse kell. Amint vége a kapcsolatnak, a környezetében lévő férfiak azon nyomban lerohanják.
2016. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

#2 te jó ég, ez mind alap dolog kéne legyen!

Az már elég gáz, ha ez csak felmerül, hogy bármelyikük is nem alap dolog egy ember számára! :O

Bár én még a cigit is beszúrnám a "szerek" mellé...

2016. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Négyes, sajnos nagyon nem alap dolgok mostanában. Lehet, hogy nagyon rossz helyen ismerkedem, rossz emberekkel és rossz időben, de eddig szinte mindegyik lánynak volt egy olyan defektje, amit nem lehet ép ésszel kibírni. Mikor vagdossa magát, akármit teszel, hányatja magát, akármennyire próbálod elhitetni vele, hogy gyönyörű, mikor a szülei olyan szinten bezárva tartják a felnőtt fiatal nőt, mintha 3 éves lenne és egy idegroncs lesz belőle... Néha úgy érzem, rám van írva, hogy hülyék, gyülekezzetek előttem.
2016. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyen lány már az iskolában elkel. Ha esetleg szakít ,mivel folyamatosan keringenek körülötte a prédára leső keselyűk és ahogy benyögi,vagy megneszelik, hogy szakított,már repülnek rá csapatostul. Ha nem vagy jó helyen, jó időben,esélyed sincs. Szóval ez ilyen szerencsejáték szerű dolog.

De a társkereső oldalakon elvileg akadnak. Meg vannak szingli bulik rendezvények ahol elvileg csak párnélküliek vannak akik párt keresnek. Mondom elvileg,mert gyakorlatilag rengeteg a másikat hülyítő ,csak egofényezésként regisztrált tag.

2016. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
6# A társkeresőket úgy felejtsd el, ahogy vannak, oda csak középszerű vagy ronda nők járnak, akik még jobb férfit akarnak kifogni, mint akik közül válogathatnak a környezetükben. Azok végigdugatják magukat az összes überpasival abban a reményben, hogy hátha egyszer az egyik nem válik köddé az első éjszakát követően.
2016. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#1 külsőre: nekem bejöjjön de nem vagyok nagyon válogatós, belsőre: legyen kedves, érdeklődő, legyenek céljai. Drog, alkohol, cigaretta, vagy ha ri**nc akkor már offos. Ne írjon nekem 5 percenként, de ne is 2 naponként válaszoljon, tehát ne a csaj nyomuljon már rám, de ne is játsza az elérhetetlent.

Ne keljen neki autó, fogadja el hogy busszal járok


6# társkereső halva született ötlet, viszont ezek a szingli bulik érdekelnének de sosem hallottam róluk

2016. aug. 21. 18:04
 9/14 anonim ***** válasza:

Itt egy link [link]

Különféle főleg kirándulós progikat szerveznek ismerkedni vágyóknak. Szerintem jó kezdeményezés.

2016. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szingli lányként jelen. 20/L
2016. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!