Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az, hogy elvileg minden szingli lány alig várja, hogy felszedjék; azonban a való életben mintha csak a kifogásokat keresnék?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy nem igazán vevők arra, ha valaki közeledni próbál hozzájuk, max. ha egy született Adonisz az. Az oldalon pedig azt olvasni rendre, hogy: "Ha nem megy, akkor gyúrd ki magad, nagyon drága ruhában menj oda, plusz komoly órád is legyen, brutálisan magabiztos és lehengerlő legyen a szöveged és a fellépésed, stb..."

Most akkor vevők egy átlagos férfiúi közeledésre egy normál külsejű, ápolt, de nem "übermeister" jelölttől vagy inkább mégis a fentebbi stílust kell előadni?



2012. jún. 5. 21:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos a fentebbi stílust kell előadni, a mostani lányoknak csak a full menő csávók jönnek be, főleg az 15-20 éves kis ribiknek. Persze, akad 1-2 normális lány is, aki a belső értékeket nézi, de ez a faj sajnos lepusztulóban van az evolúciós létrán :S
2012. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
haver én már belefáradtam a nőkbe komolyan :D fa*zi -ból is annyi tusko van mint égen a csillag xdd sok a nyomorult és kevés a normális
2012. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
mert akkor kell igazán bátornak lenni, ha eljön a tettek ideje. valakinek ez nem megy
2012. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

A fent leírt stílus azoknak a lányoknak jön be, akiket kilóra meg lehet venni, és azok a srácok adják a tanácsokat, akik még nem láttak közelről épkézláb nőt, vagy kaptak néhány kosarat, és most utálják az egész női nemet.

Minden nő másra nem vevő, és amire vevő volt tegnap, nem lesz vevő rá holnap. Hogy miért? Fogalmam sincs, pedig már nagyon sokat gondolkodtam rajta.

2012. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 tsz-tag ***** válasza:
erre csak ez a válaszom vigasztalásul: http://www.youtube.com/watch?v=0YW2xPqQ8tA&feature=relmfu
2012. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem így működik a normális lányoknál (legalábbis én annak tartom magam többnyire :D ), hogy van egy kis lista és akkor csekkolom...Ki van gyúrva? pipa. Drága ruhája van? pipa. Óra megvan? pipa.... ha összejött x db pipa a kis listámon akkor minden frankó és jöhetsz felszedni mert alig várom... xD Nemtom ki találta ki ezt az emeletes baromságot, nyilván erre is van példa de az értelmes lányok nem ilyenek. Sőt, aki nem társfüggő az nem feltétlenül "alig várja", hogy felszedjék, pl. én sem. Tehát nem megy el az elsővel mert juhéé, jött egy pasi akkor ez most felszed és minden frankó..Ez nem így működik. Minden pasiban más tetszik meg. Úgy ahogy van, összességében tetszik/nem tetszik. Ennyi. Van aki kövéren tetszik és el se tudnám képzelni soványan, van aki kigyúrtan tetszik, van aki mittoménhogyan, mindenkinek más áll jól. És minden lánynak más a fontos. Nem kell lehengerlő szöveg pl. nekem, de szeretem, ha valaki vicces és érti a vicceimet, nem néz mint hal a szatyorban mikor mondok valami vicceset. Mert akkor lehet felőlem akármilyen Adonisz, nem tudok vele mit kezdeni hosszútávon. Magabiztos meg legalább annyira legyél, hogy ne félj a csajtól :D Azt azért általában megérezzük ha úgy jön oda, hogy úristen, nő, jaj, jézusmária mi lesz most mit mondjak mihez kezdjek...kapd össze magad és próbálj meg határozott lenni, ennyi. :) Remélem segítettem. 24/L
2012. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, nagyon jó válasz volt.

Nézd, ami a határozottságot illeti, azért nem olyan könnyű az. Az ember sosem tudhatja, hogy mi vár rá, kisülhet egy remek beszélgetés egy még jobb folytatással és egy olyan szituáció is, amit még öregkorában is keservesen emleget fel az ember.Nem azért írtam, hogy sajnálj, ilyet soha nem akarnék; hanem azért, hogy tudd, miért fél manapság annyi fiú/férfi.

2012. jún. 5. 22:19
 8/24 anonim ***** válasza:

Tudod, sok lány meg azért óvatos, mert rengeteg fiú van, akit nagyon nehéz levakarni (öregkorában is kínos emlék :) ) mert esetleg csak beszélgetni akart, mást nem, vagy akart volna mást is, csak még elemi kémia se volt köztük. Én megértem, milyen gondban vannak a fiúk, játékból én is próbáltam udvarolni lányoknak, és le a kalappal előttetek.

Szeretnék adni egy tanácsot. Ne fogadj el tanácsot erről az oldalról.

2012. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nem egyszerű, meg is értem a problémádat. Egyébként meg nem sajnállak, nem is tudom ezt miből gondoltad :D Egyébként meg neked mi számít "átlagos férfiúi közeledésnek" pl.? 24/L
2012. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nem ismerek olyan lányokat, akik az órát meg a cuccokat nézik egy pasiban. Lehet, hogy bennem van a hiba? Vagy inkább abban, hogy csak a műcsöcs-műpina csajoknál próbálkoztok? Akkor meg mégis min csodálkoztok, könyörgöm.
2012. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!