Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni,hogy mivel lehet megfogni a nőket a mai világban?! Sajnos elég visszahúzódó férfi vagyok,nehezen kezdeményezem,ha mégis erőt veszek magamon valamit biztosan elszúrok! Neten bátrabban ismerkedem,de ott sem járok sikerrel,ugyanis sztem túl egyszerűnek tartanak a nők,mert a beszélgetések nem tartanak sokáig. Adjatok tanácsot hogyan ismerkedjem,vagy min változtassak,hogy 1-2 beszélgetés után is legyen folytatás! (Ha ráírok egy ismeretlenre,általában először megkérdezem mivel foglalkozik,mit szeret csinálni szabadidejében,sport,bulik stb. de úgy érzem ez nem nyerő már a mai fiatalak körében (20-30 éves) ,valami más szöveggel kellene előrukkolni.Tudtok tanácsot adni,vagy véleményt mondani mit csinálok rosszul! (29F)
2016. aug. 22. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Randira kell hívni.Ha ez nem történik meg,akkor szokott valóban ellaposodni a dolog!(tapasztalatból mondom)
2016. aug. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A netes ismerkedés sem annyira vészes a mai világban. A lényeg, hogyha neten dumáltok találkozzatok és ott is legyél felszabadult. A nők szeretik ha humoros valaki sokat mosolyog, és ha nem jön össze ne csüggedj, nem veszíthetsz semmit jön egy új hölgy, akivel lehet jobban megismeritek egymást, szimpibbek vagytok egymásnak.

26L

2016. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TTP80 ***** válasza:
Visszahúzódó embernek nehezebben megy az ismerkedés, tény. Felejtsd el ezt a mai világban dolgot. Igen, a mai világban a hozzád hasonlónak sajnos semmi esélye, ahogy nekem sem, mivel szintén gátlásos, visszahúzódó vagyok. A megoldás az, hogy keressél egy olyan lehetőséget, amiben jól éreznéd magad, ahol felszabadultan tudnál beszélgetni, ismerkedni, ahol hozzád hasonló lányok vannak. Úgy gondolom, nem jó helyen kerestél eddig. Ne add fel, van számtalan lehetőség. Mivel hozzád szintén egy csendes, szerény lány illik, nehéz dolgod van, mivel ők szinte láthatatlanok. Kiállítás megnyitókon, könyvbemutatókon, valamilyen kulturális esten, tánc tanfolyamon jó eséllyel ismerkedhetsz. Nagyon fontos a kommunikáció, ezért jó, ha sok közös érdeklődési körrel rendelkeztek, akivel ismerkedsz, így nincsenek üresjáratok a beszélgetésben. Az internetet nem igazán javasolnám, bár ahogy olvastam, kipróbáltad. Hidd el, jobb személyesen. Csak bátran! Én sem találtam még meg a páromat...(36F)
2016. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!