Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elítélendő, ha egyszerre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha egyszerre több pasival is kavarok?

Figyelt kérdés

Van pár udvarlóm...

Egyikkel sincs szex. Randizunk, ennyi!


Régebben nem voltam ennek a híve, de mivel több pasiról is kiderült, akikkel régebben ismerkedtem, hogy kb. én voltam náluk a 6. a sorban, így azt gondoltam, ha nekik lehet, akkor nekem is.


A pasik nagy része tud arról, hogy másokkal is ismerkedem párhuzamosan...


Szerintetek gáz, amit csinálok?


2016. aug. 23. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Igen csak gáz. Mi az, hogy egyikkel sem szexelsz? Randizol és közben apácának készülsz?
2016. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy csinálja. Nálam mindig egyszerre csak egy ember van a rivaldafényben. :)
2016. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak az egyik pasi most elég rendesen megsértődött ezen.


Szerinte ez már lotyóság...

2016. aug. 23. 22:26
 4/16 anonim ***** válasza:
45%

hát figyelj ha neked belefér hajrá, én mondjuk tuti abbahagynám az ismerkedést ha ez kiderülne...

és az is biztos, ha ismerkedés alatt mással dugsz, akkor nem egymást keressük...

de ha a pasiknak ez belefér és neked is, akkor nincs ezzel gond...


23F

2016. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azzal igazolod eme cselekedeted, hogy más is csinálja. Ha olyannal kerülsz szembe, aki nem csinálja, akkor mivel igazolod?
2016. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Semmivel..., szerintem nem is tartozom a randipartnereimnek "igazolni valóval"!


Fiatal vagyok, jobban nézek ki, mint az átlagos lányok, erre nem rég jöttem rá és most róbálom kihasználni, kiélvezni.


Szerintem addig nem baj, ameddig nincs párkapcsolatom és nem szexelek fűvel-fával.

2016. aug. 23. 22:51
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor mondd azt, hogy te így döntöttél és kész. És persze vállald a döntéseid következményeit is, bármik is azok.


És akkor nem kell ide kérdést kiírnod biztató szavakat keresned. Mert amíg ezt teszed, nem vagy biztos magadban.

2016. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

"ha nekik lehet, akkor nekem is.". Tehát, ha ők köcsögök, akkor te is az leszel?

Egyébként az, főleg ha már találkoztál személyesen.

2016. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Nah az ilyen nőtől mentsen meg a jó Isten :D
2016. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem ne égesd magad tovább.

Nincs mit szépíteni: ribānc vagy.

2016. aug. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!