Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennyire elítélendő, hogy...

Bino kérdése:

Ennyire elítélendő, hogy nekem a belső és a külső egyszerre fontos?

Figyelt kérdés

Számomra lehetetlen elképzelni egy kapcsolatot úgy, hogy nincs kémia.. Ha nem kívánod külsőleg a párodat akkor az nem is igazi párkapcsolat nem?

Nem fogom magam fényezni, de szerintem ez még mindig jobb, mint aki sosem ismeri be magának, hogy a külső is számít.

És senkit nem akarok ezzel a kérdéssel megbántani.



2013. júl. 26. 10:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy lány vagyok, bocsi.
2013. júl. 26. 10:37
 2/12 anonim ***** válasza:
Te vagy a kémikus. Aki szerint a szeretet csak kémiai kölcsönhatás:D Ami igaz félig.
2013. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én abszolút egyet értek a kérdezővel. Sőt, én még olyan nővel sem tudnék lefeküdni aki nem tetszik, ellentétben a legtöbb haverommal akik megkefélnek bárkit legyen bármilyen ronda :D
2013. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinél Így van.Csak sokan álszentek és nem vallják be...
2013. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2.: Nem a szeretet a kémiai dolog, de én nem tudnék élni olyan partnerrel, aki nem tetszik és nem kívánok. Ezzel pedig nem azt mondom, hogy a szexre kell építeni a kapcsolatot, mert pontosan tudja mindenki, hogy csak szexre nem lehet kapcsolatot építeni.
2013. júl. 26. 10:47
 6/12 anonim ***** válasza:
#4esnek van igaza
2013. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan lányt, aki furcsa módon külsőleg nem az esetem, de jellemében olyan különleges, hogy simán többe is belemennék, mert a belső értékrendje, jelleme, életfilozófiája, stb... olyan szuper, hogy szinte ez nyom a lantba 60-70%-ot. Természetesen a maradék 30-40%-nyi külső vonzalom megvan, mert nem csúnya, de tudnék szebb modellt mutatni nála. Szóval ez 22 év alatt az első ilyen nő. Tehát eddig mindenki csak külső alapján volt vonzó. (igen, tipikus pasi :D). Azt gondolom, hogy normális (egészséges) a véleményed kedves kérdező, de ha eljön életedben az egyetlen olyan pasi, aki jellemével majd megfog, akkor lehet sörhasa, vagy alacsonyabb mint te... Nem fog zavarni. :) De addig amíg nem találsz ilyen értékes belső tulajdonságokat a másikban, addig marad a "legalább legalább legyen szép". (mert ugye szépnek lenni könnyebb, mint különlegesen értékesnek (odabenn).

22f voltam :D

2013. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hopsz, minusz 1 legalább :D
2013. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jah és hozzátenném, hogy ha elég "érett" (ez csúnya szó, mert olyan lenézően hat, de nem annak szánom), hogy egy kapcsolattól többet várj, mint most, akkor rájössz, hogy a külső tényleg csak másodlagos. Természetesen elég fontos, de az igazi szeretetnél nem fog nagy hangsúlyt kapni az, hogy hogy néz ki. Nem vonzódsz hozzá testileg? Meglehet, de a jelleme, a hűsége, a kedvessége, (kinek mi a zsánere), olyan szinten felfűt, hogy észre se veszed, és már nem zavar a testi hibája. Ehhez sok olyan csalódást kell átélni (én így jutottam el ide), amiben mindig felismertem magamban azt, amire igazán vágyok. (természetesen az előző lányokban nem volt meg, mert akkor még mindig velük lennék). Szóval szerintem tisztázd magadban, hogy milyen egy jó pasi, és ha a listád elején több külsőség szerepel, mint belsőség, akkor tudhatod, hogy még nem tudod mire vágysz. :) (ez teljes mértékben baráti, kedves szándékkal írtam, remélem nem bántottalak meg vele)
2013. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
elég érett vagy* :D borzalmas a fogalmazásom, sry érte :\
2013. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!