Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítelendő, két barátom van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítelendő, két barátom van egyszerre, de nem tudom hogy szakítsak?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok együtt Xel, közben újra kezdtem beszélgetni Yal.(nem exem) Gyakorlatilag most két barátom van, de mikor akartam szakítani Xel, akkor azt mondta, hogy kezdett megszeretni, és ne legyen vége, próbáljuk meg jobbá tenni. Tudom, hogy nagyon szemétség a részemről, egyáltalán nem vagyok ilyen ember, ezért is vagyok most annyira tanácstalan, de megsajnáltam. Nem húzhatom míg a világ..valamit tennem kell, csak most X elutazott egy hétre, és mikor hazajön pont valentin nap lesz..na az mégnagyobb szemétség lenne, ha akkor szakítanék, de már nem bírom tovább. Telefonon pedig..az ilyen dolgok, szerintem nem telefontémák.

Előre is köszönöm.


2012. febr. 4. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Számos módja van annak, hogy eldöntsd. Kinek nagyobb a farka, vastagabb a pénztárcája, vagy ki marad élve ha összeeresztjük 3 oroszlánnal, vagy egymással őket.
2012. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Így van, nem tudod.
2012. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
korántsem a pénztárca vastagságáról van szó, vagy bármi tárgyi dologról..egyszerűen csak nem akarom megbántani egyiket sem.
2012. febr. 4. 22:35
 4/13 anonim ***** válasza:

A te áldott jó szíved! :-)


jó vagy te, csak az a baj, hogy az ember nem lehet egyszerre többhöz hűséges mert nem poligám életközösség az elfogadott... illetve a régi galeris megoldás, ahol mindenki mindenkivel élt egy nagy családban

2012. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig döntened kell. Te is tudod, hogy ebből jó nem sülhet ki.

Én úgy látom, hogy Y-hoz ragaszkodsz jobban, hiszen meg sem említed, hogy vele is szakíthatnál. Gondolkozz, és dönts. Ne a "szemétség" legyen előtted, hiszen az is önmagában szemétség, hogy mind a két fiút átvered.


Ha én lennék te, én mind a kettőt szélnek ereszteném. A másik úgy is meg fogja tudni, hogy miben sántikálsz. Így még talán megőrizhetnéd a "jó hírneved".

2012. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ezt én is mindig ki akartam próbálni. mármint azt, hogy milyen ha két pasid van. na szóval a kérdésedre válaszolva...gondolom a valentin napot Yal akarod tölteni, márpedig Xnek nagyon rosszul fog esni, hogy nem leszel vele, annak ellenére, hogy még egy párt fogtok alkotni, mivel nem akarsz valentinnapon szakítani. aztán majd másnak szakítasz vele... így duplán megbántod. ezért szerintem, ebben a helyzetben, a legelfogadhatóbb ha telefonon elmondod neki, hogy be szeretnéd fejezni. ha tényleg azt akarod, hogy a legkevésbé okozz neki fájdalmat, szerintem ez a legjobb megoldás.
2012. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Valakit úgyis megbántasz... De akkor legalább legyél korrekt és tisztességes, hívd fel x-et, ne várja tűkön ülve a valentin napot, és mondd el, hogy vége.

Egyenesen, tisztán, korrektül. Ez a legjobb, amit tehetsz.

Amúgy is... max sirat pár hétig, aztán úgyis továbblép rajtad, ne aggódj.

2012. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
A magadfajta hadd ne mondjam ki milyen "nők" miatt nem akar a srácok egy része komoly kapcsolatot, vagy azért csalja meg a barátnőjét, hogy a magadfajtákhoz alkalmazkodjon...
2012. febr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
VÁLASZD AZT AKI SZERET ÉS TE IS SZERETED, SZÁNALOMBÓL, BARÁTSÁGBÓL NE MARADJ SENKIVEL.
2012. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
hülye pi.csa vagy..szerintem dobd ki mind kettőt így jár a legjobban mindenki,de legfőképpen a két srác akinek eddig átb.asztad a fejét..szóval szerintem maradj egyedül,egy ilyen nőnek ne kelljen pasi,dobd ki mind kettőt és mind kettő talál magának egy rendes csajt..te meg reméljük egyedül maradsz..ostoba.
2012. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!