Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek se érnek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se érnek már semmi az online társkeresők? A való életben viszont sok munka meleltt már nehéz a hölgyekkel ismerkedni. Lentebb bővebben.

Figyelt kérdés

Társkeresők nagy részén, nem válaszolnak vissza akkor se ha nekik szóló személyesebb kérdéseket és leírást küldök.

Eleve sok a kamu profil, és a pénzlehúzás. (Üzenetenként kell néhol 1500 ft-okat fiztni, pedig a pénz nem lenne akadály volt ahova befizettem 1-2 hónapra tesztelésre egy barátom tanácsára...) S azok is fel tudnak húzni, akik Coelho idézetekkel vannak tele, meg hogy mindenkinek adnak esélyt, de közben pedig válaszra se méltatnak... A városban, pedig délidőben vagy 16 óra után, alig vannak kint velem egykorú vagy fiatalabb lányok inkább túl fiatalok max, akik még nincsnek most suliban. Ahol tudnék ismerkedni ott pedig nyomor tömeg van buszon villamoson, téren stb. Ott nehezebb főleg hogy nem vagyok egy Ronaldo igaz Quasimodo se. NÁlatok is ez a helyzet? Hogy lehtene ezt megoldani? Jó lenne már egy hosszú, komoly kapcsolat. 29F



2016. aug. 25. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%

Gondold végig a dolgot racionálisan:


Mivel 29 éves vagy, így vélhetően a 23-28 év közötti lányok érdekelnek főleg.


Egy nőnek ebben a korban a legkönnyebb a társkeresés. Ilyenkor érdeklődik a legtöbb férfi, bőven van válogatási lehetősége.


Ha ennek ellenére egy ilyen korú nő online társkeresőre regisztrál, annak a következő okai lehetnek:

(1) Külsőre a nők legcsúnyább 10-20%-ához tartozik, ezért maximum alkalmi szexre vállalja be valaki, de komoly kapcsolatot nem akar tőle senki.

(2) Komoly személyiségbeli, mentális vagy érzelmi defektje van, ami miatt bár érdeklődnek iránta a férfiak, de ahogy megismerik egy kicsit jobban, otthagyják.

(3) Az adottságaihoz képest irreális elvárásai vannak, ezért hiába érdeklődnek iránta férfiak, senki nem felel meg neki.


Tehát az online társkeresőkön fellelhető 23-28 éves nők az adott korosztály selejtjéből kerülnek ki. Érdemes velük foglalkozni? Nem.


Többé-kevésbé elfogadható nők a 35-45 közötti korosztályból vannak a társkeresőkön, de ők nem aktuálisak a számodra.


A megoldás az, hogy nyitott maradsz és ha látsz egy szimpatikus nőt, akkor megszólítod. 29 évesen kizárólag élőben ismerkedj, ne pazarold az idődet online társkeresésre.

2016. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Kedves 29 éves!


Én 33 vagyok, nő és hidd el, tudom, milyen nehéz társat találni manapság. A társkereső oldalakkal is meggyűlt már a bajom -sok az olyan ember, aki nagyon nagyon furcsa, vagy túl nagyok az elvárásai, vagy azt sem tudja, mit akar...Nehéz dolog. Viszont a komoly és hosszú kapcsolatra talán komolyan és hosszan várni és készülni...

2016. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, tényleg rengeteg, a kamu profil.

Nekem, a gondom az volt, hogy sokszor 50 évesek írtak,h elmegyeke velük kávézni pl... wTF??? 25 éves vagyok, amikor meg közlöm, hogy nem akarok tőle semmit megsértődik! Illetve engem mindig olyanok találtak meg, akiknek nincs semmi jövőképük, semmi közös érdeklődés, perverzek... Így én 2 hónap után feladtam, a párkeresőzést.

Én próbálkozom hétvégén pl.kávézóban szemezgetni, könyvtár, fagyizó, cukrázda, de eddíg eredménytelenül, de ne add fel te sem! :)

Szerintem,ha keresünk, találunk ;)

N

2016. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Egyébként én is azt gondolom, és mondom, hogy az internet párkeresés téren egyre halottabb,


Pokoli sokan vannak fent társkeresőkön, és nyilvánvaló, hogy az ember a legjobbak közül is a legjobbakat fogja választnai.

2016. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én, soha nem voltam fent, csak ahol lehet, nézelődtem. Találtam ismerősöket, akik fent vannak, de már jó ideje párkapcsolatban élnek. Valószínű, egymásra találtak és eszükbe sem jut, hogy töröljék magukat.
2016. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igen vannak olyanok is akik fent maradtak, de azt jelzi, hogy több hete nincs fent azoknak nem írtam persze.


Igen kb a Künyvtár, Kávézó maradt mint lehetséges helyszín vagy ha a padon épp olvas egy lány, volt ilyen 1-2 hete, de sajnos akkor hirtelen jött plusz munkám volt és tovább keleltt rohannom, ezt azóta is sajnálom, bár nem lehet sose tudni, hogy egy ily szép lánynak van e már barátja vagy sem. Kicsit félénk is vagyok a sok sikertelenség okán, de az utóbbi években javult a dolog.

Oh a jelzések kedves Hölgyem! Hát azok már sokszor félrevezettek erről van egy másik kérdésem még tavalyról. Mesélthetnél milyen biztos! jelzéseket adsz általában! Előre is köszönöm.

2016. aug. 25. 18:17
 7/20 anonim ***** válasza:
Ne azt próbáld megfejteni, hogy a nők milyen jelzéseket küldenek, meg mire gondolhatnak, hanem próbáld meg a lehető legtöbbet kihozni a külsődből (sport, frizura, ápoltság, öltözködés), menj oda ahhoz a nőhöz, amelyik megtetszik, mutatkozz be, mondd el neki, hogy szívesen megismernéd, beszélgess vele egy kicsit, kérd el a számát, aztán hívd fel és hívd el randira. Ha a nő elutasít, akkor nem tetszel neki, ha igent mond, akkor meg igen. Ilyen egyszerű ez. A visszautasítás az ismerkedés természetes része, ne ragadj bele, lépj tovább.
2016. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Facebookon is már gondolkoztam , még lassan az is jobb mint az online társkeresők sora... Meg van pár lehetséges barátnő jelölt FB oldala ugyanis.

A lányok sajnos ma már egyébként a menő szövegekre mennek , meg a gyúrós, aranykarórás Jóskákra, a vagy a 200 % ban zselézett nádszál férfiakra esetleg a nagoyn nőiesekre ( Volt hogy azt hittem csaj az illető a két lány közt. No hang és kép alapján. :D )... Eléggé megváltozott a férfi ideáljuk, mint ami mondjuk 10-20 éve volt...

2016. aug. 25. 18:23
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem egyszerű a társkeresés az biztos, és én csak 25 évesen mondom. Nem írnak vissza, vagy ha ritkán vissza ír is valaki, egy idő után ellaposodik a dolog, nem érdeklődnek, csak várják a sült galambot. Erőltetett az egész. Jó, kezdeményezek én, mégis csak én vagyok a férfi, de aztán ne csak faggatózás legyen már az egész, hogy csak én kérdezgetek és kész. Nem értem én a nőket, nagyon ki van nyalva most a seggük, ebben mai világban.
2016. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

András : Persze az elutasítás része az egésznek.

Azt tenném amit írtál, csak kevesebb mostanában a lehetőség rá. Budapesten már sokkal könnyebb a helyzet! De sajnos én nem ott dolgozok.

A Leszolítás tömött buszokno pl nehézkes ma is lett volna ha még helyem is lett volna hozzá.... A lány meg már leszállt mire lehetett volna lehetőség. Folyton telefonálnak vagy pötyögnek a mobilon, ez se sokat segít, met ezek alapján elég esélyes hogy van épp barátja, (persze lehet barátnő is) s hogy ezért fussak felesleges kört vagy se. Plusz azt ne feledd, hogy egy előnye van a netes keresésnek, (bár sajnos a kamu profilok miatt már nem annira) hogy ott van egy képed valamelyest a hölgyről a leírások a hobbik, hasonlóságok okán. Leszolításoknál előre meg semmi. SOk kört lehet így futni. De igazad van próbálkozni kell! Egyébknét szerintetek számít hogy nagyon hasonló hobbijaink, tulajdonságaink stb legyenek vagy az ellentétek vonzák egymást, esetleg ne is foglalkozzunk ezzel. SOkan ezen is mindig elgondolkoznak.

2016. aug. 25. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!