Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalom nélkül semmi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom nélkül semmi esélyem nincs párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Félek hogy a férfiak átvernek, kihasználnak, ezért még soha nem volt tartós kapcsolatom senkivel. Volt hogy engem hagytak ott, de volt hogy én szakítottam inkább, hogy megelőzzem hogy lapátra tegyenek. Eddig még nekem nem volt nagy szerelembe részem. Nem várom hogy körbe rajongjanak, de azt elvárom hogy a megbeszélt időpontban jöjjön a randira. A csalódások miatt nem tudom elhinni hogy akárkihez jó lennék. Valahogy egy nagy nullának éreztem magam, mióta csak élek.
2016. aug. 27. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Tényleg semmi esélyed!!


Kezdj el önismerettel foglalkozni, olvass könyveket, hallgass hanganyagokat.


A saját érdeked, hogy változtass a helyzeteden!

2016. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hát fogalmam sincs milyen vagyok. A fiúk akikkel randiztam azt mondták hogy kedves, aranyos vagyok, de a családom szerint viszont egyáltalán nem vagyok az.
2016. aug. 27. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondd csak te alapból vagy ilyen h..lye, vagy csak tetteted a szőkét?


"De hát fogalmam sincs milyen vagyok."


Ezért írtam kislány, megelőzve téged, hogy kezdj el önismerettel foglalkozni, hogy megismerd hogy milyen vagy valójában!!!

2016. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Welcome to my world - az elet nem egyszeru kislany, de csak egyszer elsz, ezt jegyezd meg
2016. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az természetes, hogy mindenki máshogy viselkedik a családjával és máshogy a kívülállókkal. Jobb esetben ez a kettő nem különbözik annyira, rosszabb esetben nagy különbség van a kettő között. Az önbizalom tényleg nagyon sokat lendít egy ember kisugárzásán, de nem szabad, hogy ez más emberektől függjön. Igazán magabiztos csak akkor lehetsz, ha megtanulod magad elfogadni, szeretni és nem csak akkor érzed magad jó nőnek, ha épp van körülötted egy férfi aki biztosít róla. Engem is értek már csalódások, de ezeket nem úgy kell felfogni, hogy te nem érsz semmit és ezek a dolgok azért történnek. Egyszerűen csak mások az igényeitek, de ettől te nem vagy kevesebb. Majd lesz valaki olyan, akivel megegyezik az igényetek és boldogok lesztek, de a puding próbája az evés szokták mondani. Az meg végképp nagy hülyeség, hogy szakítasz mielőtt veled szakítanának. Ha valami problémád van, azt ne félj elmondani a partnerednek, mert igen is jogod van hozzá.
2016. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Írj rám,ha szeretnél beszélgetni.

Nem kapcsolatot keresni,csak beszélni (mielőtt rosszra gondolnál)


22/f

2016. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!