Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kapcsolat kialakulása lényegéb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat kialakulása lényegében nagyrészt a Nőkön múlik?

Figyelt kérdés
Valahogy azt mutatják a tapasztalatok, történések, hogy rengeteg egyedül álló férfi éli életét, komoly kapcsolatra éhezve, sokak elmondása szerint a nők lerázzák magukról az ilyet. vagy épp várnak, vagy keresnek jobbat.. A számok azt mutatják, több egyedülálló férfi van mint nő.. és most ne próbálja valaki megmagyarázni hogy ez nem igy van..
2016. aug. 27. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Tulajdonképpen mindenről ők döntenek és ezzel nagyon jól tisztában vannak. Ha egyszer eldöntené minden nő, hogy soha többé nem szül, akkor igen nagy bajban lenne maga az emberiség is. És egyre inkább élnek a "jogaikkal" is.
2016. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem volt mára már elég? Újra tuningoltál?😂
2016. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Azért az általánositás benned is ott van. nem egóból mondom, de nem vagyok csúnyafiú ;)
2016. aug. 27. 21:44
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, és nem arról szól a kérdés, hogy én milyen vagyok. ezek nem válaszok..
2016. aug. 27. 21:46
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Könnyen beszélnek a férfiak akiknek nem kell szülniük, nem kell minden hónapban vérezniük és közben tettetni a világ felé milyen jól vannak. :D ha a férfiak is tudnának biológiailag szülni, megnézném mennyien vállalnák be... Persze könnyebb belepofázni abba amit neked férfiként soha nem kell átélned :D


De ne aggódj, a legtöbb nő szül, és ha nem vetted volna észre, túlnépesedés van...

2016. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A legtöbb nő kényszerből szül, azért mert elvárás h 'nofene ha már együtt vannak, csak h örüljön mindenki
2016. aug. 27. 21:48
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
vagy azért hogy ezzel fogjanak meg egy balekot, aki sok évig eltartja majd őket, egy unalmas kapcsolatban, ha meg a férfi lelépne, akkor fizethet, mint a katonatiszt...
2016. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Hogy lehet kenyszerbul szulni,az egy eletre szolo "teher" lenne. Meg majd a pasi fizet...:D erdekes ez igy.


en speciel ,ha az almaimat nezzuk legalabb 3gyereket szeretnek. Tehat nagy csaladot. Az mar egy masik kerdes,hogy megelni alig lehet...:/

2016. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
sajnos ez van egyre jobban el fog ez fajulni. voltak országok ahol a nőknek szavuk sem volt és sokkal normálisabb élete volt az adott nemzetnek én is bevezetném ezt :) meg lehet kövezni le lehet pontozni de ha szabad utat kaptok akkor előjön belőletek a mocskosság de mégis ártatlanság fedi az arcotokat mert hát ti vagytok a nők. tessék tegnapi provokátor itt a mai napi nő gyűlölet mást nem igen érdemeltek. kihasználni átverni megalázni csak ezt tudtok nagyon sokan persze minden tiszteletem a kivételeké :) csak egyre kevesebb és kevesebb lesz
2016. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igy van! én is, de szerintem a legtöbb egyedülálló férfi is úgy tervezte hogy saját egyénére személyére szabva, saját tempójába összejön egy nővel és szépen boldogan élhetik az életüket, megbeszélve a gondokat. De nem.. ehelyett az van, hogy az igényeknek kell élni, megfelelni.. nekem nincsennek millióim ezt nemtudom kimutotani és már ez baj.. Igy meg nem lehet tervezni.
2016. aug. 27. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!