Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakban genetikailag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakban genetikailag képtelenség a szerelem érzetének kialakulása?

Figyelt kérdés

Úgy értem szeretnek mindent, ami dugható vagy lehugyozható, de nem szerelmesek. Csak dugni akarnak, meg egy kis dekorációt, semmi más nem érdekli őket, csak hogy csinos és szép legyen az adott lány, de nem szerelmesek. Én így látom.

Persze nem, ez egy reakció erre az ostobaságra:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Mondjuk akik igazat adnak neki, pont annyira értenek a nőkhöz, mint a szurkolók a focihoz. ;-)


2013. dec. 1. 17:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szóval az a reakció, hogy te is lesüllyedsz arra a szintre?

Grat.

2013. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem, a reakció az, hogy szembesítem a saját hülyeségével. Furcsa mód, a modik meghagyják az ilyen nőgyűlölő kérdéseket.
2013. dec. 1. 17:30
 3/22 anonim ***** válasza:
A férfigyűlölők is meg szoktak maradni.
2013. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
linkelj egyet légyszi.
2013. dec. 1. 17:32
 5/22 anonim ***** válasza:
2013. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Konkrétan most nem találom, de egyre biztosan emlékszem ami meg is maradt. De volt több is.
2013. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Itt nézd meg a 6. választ, minden kitisztul: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2013. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
Az a 6-os válasz!!!!!!!!! Überdurván megmondja a tutit.....
2013. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Istenem... ekkora hülyeséget, amit a másik kérdésben olvastam. Két kérdés is felvetődik bennem: hány éves a kérdező? Érzelmi analfabéta? Gyanítom, hogy igen, mert akkor nem ragad billentyűzetet. Az biztos, hogy soha nem táplált komolyabb érzelmeket senki felé, még, ha csak plátói is volt az.

Komolyan, ilyenkor szoktam nekikeseredni, hogy vannak ilyen, a teljes általánosságokban létező példányok, nemhogy Magyarországon, hanem a bolygón is.

24/F

2013. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

és mit bizonyít a 6os? hogy a nők befolyásolhatók naívak és egyre butábbak ahogy fejlődik a világ.


Egy férfi képes gondolkodni másoktól a társadalomtól függetlenül is, ez a nagy különbség...én nem voltam még szerelemes, senkit nem találtam méltónak rá hogy erőlködjek ennek az érzésnek a létrehozásával.:DDD de ez megint más.Mert sok férfi meg igazi szerelem lovag._:D

2013. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!