Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért lehet olyan sok kimondot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért lehet olyan sok kimondottan csúnya férfinek nagyon csinos szép barátnője mert az ellentétek vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
Keresem ennek a magyarázatát de nem tudom miért van ez. Most is jövök a buszon több ilyen párt láttam nagyon elhízott férfi csúnya stb. nagyon szép barátnővel de több hasonló párt látok baráti körben is. Hova tették ezek a nők a szemüket?
2016. aug. 29. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Az ellentétek nem vonzzák 1mást. Azért lehet, mert ezek a nők pl. buták vagy a pasik gazdagok vagy van karizmájuk.
2016. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Hülyeségekre ne pazarold az időd. Ilyenben, nincs értelme logikát találni. A szerelem, nem egy matekfeladvány. Szerelemben minden és annak ellenkezője is természetes. Aki neked ronda, az a másiknak lehet egy csodás kinézetű.
2016. aug. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Azért, mert nem minden nő a külsőre megy, többek között én sem. Sokan értékelik azt, ha valaki megbecsüli őket.
2016. aug. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Sok nö nem a kulsore hajt plusz a kevesbe elonyos kulseju pasik kompenzalnak,amit jobban dijaznak ezek a nök.Tobb figyelmesseg,jobb humor,erzelmi biztonsag,megbecsules,stb.
2016. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
valószínűleg dimenziókkal jobb fejek, normálisabbak, humorosabbak, megbízhatóbbak mint a gyúrós jóskák
2016. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2-es, ez nem igaz, nem lehetséges minden. A legtöbb pár pl. nem olyan, amit a kérdező említ, nem véletlenül. A kérdésben is benne van, hogy ez elüt a megszokottól. Szerintem ezek a nők kissé igénytelenek (hisz nem illenek annyira hozzájuk a párjaik), és mások a prioritásaik, mint nekünk férfiaknak. Nem biztos, hogy van ebben logika a férfiak logikája szerint. Pl. ismerősöm elvált a férjétől, akivel pár évig volt csak együtt, és összejött egy idősebb, rondább, dagibb, jól kereső, megbízható pasival, mert az is megfelel neki egyelőre. Igénytelenség.
2016. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Azért lehet, mert te csak a külsővel foglalkozol, és direkt kifigyeled őket. Nagyon sok a szép-szép és csúnya-csúnya pár is. Ha ennyire kíváncsi vagy, készíts velük mélyinterjút. Mindenkinek más az értékrendje. Heidi Klumot pl. szép pasival még nem látták, csak rondákkal. A másik bugyimodell, Miranda Kerr meg csak szépfiúkkal volt mindig.
2016. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Jó ötlet, leírhatná ide valaki, aki hasonló cipőben jár, hogy miért van ez. Szerintem a külső is fontos, és minél jobban összeillik két ember, annál jobb. Úgyhogy marad a borzasztó igénytelenség. Pl. gyakori a gazdag pasi, szép nő párosítás.
2016. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok. Na ez a baj az emberekkel. Te elemzed és számodra igénytelenség, a másiknak az lehet boldogság. Attól még én igényes vagyok, hogy másoknak mások az igényei. Őszintén mondva, egyáltalán nem érdekel, ha más ezt igénytelenségnek tartja. Én, a saját igényeim szerint élek és nem mások elképzelései alapján.
2016. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
a legtöbb nő azért választ ronda pasit mert az örül hogy olyan szép nője van és nem fogja megcsalni de ebben is vannak kivételek
2016. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!