Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha egy nő semmi indok nélkül egyszerűen eltűnik?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal, facen van, így sok képet látott rólam, napi szinten skypoltunk, személyes tali még nem volt.

Tegnap este teljesen pozitívan, nagyon jól váltunk el......ma reggel nézem, teljesen el eltűnt facebookról, valószínűleg letiltott..mi lehet ilyennek az oka?


2016. aug. 29. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Simán csak meggondolta magát....


Habár a legtöbb ilyen lánynál az a leggyakoribb, hogy csak unatkozott...

2016. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Telefonon is beszélgettünk. Szerintetek felhívjam?
2016. aug. 29. 10:50
 3/6 A kérdező kommentje:
30 éves komoly nő......
2016. aug. 29. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:
A hívással szerintem várj egy kicsit, ne érezze, hogy te mindjárt a nyakára akarsz menni. Legfeljebb ha estig nem ír, akkor felhívhatod, de akkor is inkább humorosan kérd számon a dolgot, ne könyörgően.
2016. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak kényszerből beszélt veled, de ő maga semmi komolyabbat nem akar. És ha feltennénk azt a kérdést mi a fontosabb mi éri meg neki, az hogy független, és felelősségek nélkül csaphatja a szelet szabadon a férfiaknak hülyitve őket, vagy eligérkezni, komolyan venni valamit. Nők 90%a az elsőt választja. De persze meg lehet magyarázni.. hogy nem érzett pluszt szegény kedves hölgy.. Meg hogy te ne erőlködj, erőltesd ezt a komolyabb dolgot, emberek többségének a felszinességre van igényük és ezt a nézetet erőltetik
2016. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Micsoda egybeesés! Nem én vagyok az, de pontosan ezt fogom ma tenni. Tegnap még nevetgéltünk, órákig beszéltünk, minden oké. Személyes találkozás nélkül is teljesen azt éreztem,(éreztük) hogy egymásra vagyunk hangolva. Csakhogy véletlen kiderült, hogy közbe a társkereső oldalakon más nők adatlapjait nézegeti, miközben velem beszélget. Ő nem tudja, hogy én tudom, de itt számomra véget is ért a móka.

Gondolkozz min buktál le. Egy nőt nehéz ám átverni!

2016. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!