Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nagyon magabiztos srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nagyon magabiztos srác felfedi előttem a gyenge oldalát, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Látszatra nagyon érzéketlen pasi, sőt, tipikus macsónak tűnik, és rengetege csaja volt már, de egyiket se szerette. De valahogy érzem rajta, hogy ez csak álca, és valójában nem boldog.

És ez egyre inkább kezd be is igazolódni. Mert elkezdett mesélni a múltjáról, meg a családi problémáiról, meg hogy sosem foglalkoztak vele. (Ehhez mondjuk hónapok kellettek, hogy ennyit is kicsikarjak belőle.)


Ezek szerint ennyire megbízik bennem?


2016. aug. 29. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok ehhez a sráchoz, csak én nem csajozok agyba főbe. Én is eljutottam egy ilyen szintre egy lánnyal de a lány ezt nagyon nem olyan módon kezelte szakítás után ahogyan azt egy olyan embertől vártam akibe megbíztam, szóval annyit tudok tanácsolni tartsd a titkokat különben eléggé megsérted a lelki világát ha már ilyen szintű bizalmat ad.
2016. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első kommentelővel. Ha megtudja valahogyan, hogy elmondtad másnak a titkát, akkor tehetsz bármit, de többet nem nagyon fog megbízni benned!
2016. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek közös ismerőseink, és egyébként se mondanám el senkinek.
2016. aug. 29. 11:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy valóban magabiztos és nem csak egy műmájer. Mivel a valódi magabiztos emberek fel merik vállalni a gyengeségeiket is és nem csak az eszüket játsszák. Emellett persze azt is jelenti ,hogy megbízik benned.
2016. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egy lánynak ilyenekről beszélek, akkor konkrétan csak barátkozni szeretnék vele.
2016. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem aki eddig ilyenekről mesélt, az mind többet akart.
2016. aug. 29. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!