Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ha 2 hónapos (tehát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha 2 hónapos (tehát szinte friss) kapcsolatban rajta kapjátok a párotokat, hogy társkeresőn más pasikkal, , hetyeg", akkor mit csináltok? Megbeszélnétek vele, vagy dobnátok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan lány vagyok, de én kíváncsiságból megkérdezném miért csinálta. Nem hiszem, hogy erre tud értelmes választ adni, tehát ezután megmondanám, hogy szórakozzon mással és dobnám. Eleve mit keres társkeresőn?
2016. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Megkérdezném tőle, hogy mégis miért csinálja ezt, és utána jó eséllyel szakítanék vele.
2016. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Megkérdezném én is hogy miért, de válsztól függetlenül dobnám.
2016. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Megbeszélném vele, mivel friss a kapcsolat. Azt tartom fernek, ha kapcsolatban van nem lép fel ilyen oldalakra vagy törli magát, beszélj vele, ha ezek után is fellép, akkor elgondolkodnék.
2016. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nálam kuka az ilyen. Nem azért, mert másokkal beszélget, hanem mert mindezt társkeresőn teszi, amikor már kapcsolatban van. Az ilyen ember pedig nem változik.
2016. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szintén dobnàm. Exem kifogàsolt, hogy csak baràtkozik meg tàrsasàgra van szüksége es én voltam a zsarnok. Következő pasijàt meg is csalta egy csak baràtkozàsból.....
2016. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezen mit megbeszélni,az ilyesmi nem véletlenül történik.
2016. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A társkeresőkön lévő nők már alapból is neccesek. Nem szokott túl jót tenni a hölgyek jellemének, az ott töltött idő.
2016. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A miértjét leszarnám. Egyből dobnám a lányt. Nincs sem kedvem, sem időm ilyen lányokkal/nőkkel foglalkozni.
2016. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lapát...
2016. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!