Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fagyis lánnyal beszélgette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fagyis lánnyal beszélgettem picit amíg ideje engedte. Pár napon belül viszont elhívnám valahova ahol tudnánk beszélgetni rendesen is, hiszen munka közben nem lehet. Tippeket, kérnék, hogy hogyan tegyem mindezt? Nekem van egy alant.

Figyelt kérdés

Holnap lehet összejön egy találka megbeszélése egy fagyis lánnyal.

Ma sajnos sietnem kellett és a taktikai felállást meg kellett tervezni is még. :)

de ma is már beszélgettünk.

A fagylaltokról hogy ők kézműves fagylaltot csinálnak és hogy hogyan meg az időjárásról

Nagyon melege volt. Örült, hogy sok a vevő, de már egy kis felfrissülést nem bánna. Lehet esni fog egyébként mondtam neki. Holnap majd viszek neki egy kis frissítő ha mégse.

Meg 1 gombóc mellé kérek majd még 9 digitális gombócot is 😀. (teló szám :D )


2016. aug. 29. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez tök jól hangzik, ne felejtsd majd elhívni fagyizni.
2016. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen ezen is gondolkodtam. Csak hát nem tudom mennyire baj neki ha konkurenciánál mert náluk meg felesleges lenne? :D Tudom hülyén hangzik.

Fagyis lányok ne msokkaltak be mráa fagyitól nyugodtan meghívhatom? Én kávézni akartam nem emssze van egy Frei Cafe. De ott néha nagy hangzavar van. Séta fagyival jobb. :) Akár parkban. Csak hát lehet van barátja

ezt még nem tudom s az mindent széttörhet.

2016. aug. 29. 20:59
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja egyébként kérek nemet, kort a válaszolóktól! :)
2016. aug. 29. 21:00
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Ahhh, most mondjam azt, hogy halott ügy az egész? Ő naponta kiszolgál minimum 100-150 pasast, és te meg akarod őt hívni randira. Szerinted abból a 100-150 hapsiból hányan próbálkoznak nála? Egyébként az időjárásról mint neutrális témáról beszélni állati ciki. :D Részedről jól hangzik, aranyos, meg minden, csak éppen nála lehengerlőbb, bugyiáztatóbb szöveggel is próbát tesznek, és megsúgom, fagylaltárusként neki már most megvan az a max. 2-3 kiválasztottja, akiknek te a közelébe sem érsz. Nem bántásból írom ezeket, csak ez a szomorú valóság... sajnos... (32/F)
2016. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
#4 Nem értek veled egyet. Persze nem azzal hogy nem próbálkoznak be nála gyakran, de simán megér egy próbát.
2016. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

#5: És? Mit ér a próbájával a kérdező? Te az a típus vagy, aki kajak megmagyarázná, hogy nem nyernék a lottón soha, ha nem töltök ki szelvényt? Hagyjuk már ezeket az egy aránylik a több millióhoz nagyságrendű esélyeket.


Alapszabály, hogy vendéglátós, kereskedelmis nőnél NEM próbálkozol, mert előtted aznap megtették vele ugyanezt kb. százan, és már a töke kivan a pasasokkal. Szerinted ez nem objektív rálátás? Nem racionális gondolkodásmód? Akkor mi? Kérlek, mesélj még! Úgy szeretem, amikor a lehetetlenre biztatjátok az embert...

2016. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Huuuha, remélem nem én vagyok az a fagyis lány. :DDD


Csak mert nálam is volt ma egy hasonló beszélgetés. :P

De amúgy holnap nem dolgozom, majd csütörtökre kérném azt a frissítőt.

2016. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pisztaciat kernek legkozelebb
2016. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az szerintem elfogyott. :D Vagy nem is volt. :D Bár már nem emlékszem, de tudom hogy finom volt a fagylalt és a hölgy is természetesen szépséges!


Oh. Nem tudom, hogy ugyanarról az esetről beszélünk e. :D Ha igen akkor a lottó ötöst kérem! :D


Csütörtök egyébként mikor ? :D Én sajnos 16 óráig dolgozok a belvárosban valahol valamelyik városban. Pénteken csak 13 ig.

2016. aug. 29. 23:10
 10/18 anonim ***** válasza:
Ooo, én este 9-ig vagyok, szóval ráérsz...:D :D
2016. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!