Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fagyis lánnyal beszélgette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fagyis lánnyal beszélgettem picit amíg ideje engedte. Pár napon belül viszont elhívnám valahova ahol tudnánk beszélgetni rendesen is, hiszen munka közben nem lehet. Tippeket, kérnék, hogy hogyan tegyem mindezt? Nekem van egy alant.

Figyelt kérdés

Holnap lehet összejön egy találka megbeszélése egy fagyis lánnyal.

Ma sajnos sietnem kellett és a taktikai felállást meg kellett tervezni is még. :)

de ma is már beszélgettünk.

A fagylaltokról hogy ők kézműves fagylaltot csinálnak és hogy hogyan meg az időjárásról

Nagyon melege volt. Örült, hogy sok a vevő, de már egy kis felfrissülést nem bánna. Lehet esni fog egyébként mondtam neki. Holnap majd viszek neki egy kis frissítő ha mégse.

Meg 1 gombóc mellé kérek majd még 9 digitális gombócot is 😀. (teló szám :D )


2016. aug. 29. 20:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Esti műszak! Azt csak szállodában éltem át, még egy esküvő kapcsán. Hangulatos is tud lenni, de akár utálatos is! :)


Akkor valamikor arra tévedek talán aznap. :) (Ha ugyanaz a város :D ) :) Én ökör, nem is kérdeztem a szépséges hölgy nevét? :) Priv.


Mindenesetre kellemes éjszakát és pihenést kívánok a sok munka után!

2016. aug. 30. 00:00
 12/18 anonim ***** válasza:

A CAfé Frei az jó hely,nyáron jó a jégkrémezés,fagylalt,sétálás

sok sikert kívánok!

2016. aug. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#6 ha alapszabály hogy nem próbálkozunk be vendéglátós / kereskedelmis nőnél, akkor ugyanezen okból mások sem próbálkoznak be. ;)
2016. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást! Viszont kívánom majd esetleg a többieknek is, ha ilyen helyzetbe kerülnek! :)


Próbálkozni se lehet? :) Akkor mivé lett a világ? :) Eleve egy ilyen, csinos, aranyos, kedves lány vonza a próbálkozást! :)

2016. aug. 30. 11:23
 15/18 A kérdező kommentje:

Egyébként komoly kapcsolatot keresek! Mielőtt még valaki rosszra gondolna.


Most kicsit lúzeresen érzrm magam, ha tényleg kiderült a meglepetés. :D

2016. aug. 30. 14:24
 16/18 A kérdező kommentje:
Egyébként Pécsről van szó hogy fix legyek. :D Lehet Pestre gondoltatok! :)
2016. aug. 30. 17:31
 17/18 A kérdező kommentje:
Ma nagyon szép meglepetés üzenetet kaptam valakiktől, szóval készül a frissülés. :D
2016. aug. 30. 22:36
 18/18 A kérdező kommentje:
No befürödtem, mert pesti volt az illető aki írt itt, és én meg a hétfőn látott fagyis kedves lány helyett a kollegáját találtam szerintem. :D Hát nézett is, hogy mi van. :D
2016. szept. 1. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!