Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jóképű, gazdag fiú hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóképű, gazdag fiú hogy képes ennyit várni egy átlagos, szegény lányra?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fiút, aki nagyon jóképű és gazdag is, sok lánynak bejön, bőven válogathat. Mégis egy tök átlagos leányzóba van belezúgva, ezzel nem is lenne semmi baj, csakhogy a csaj szerintem csak hülyíti a fiút, mert soha nem ér rá, hónapok teltek el úgy, hogy nem találkoztak, mindig talált valami kifogást. A fiút viszont ez nem érdekli, ő továbbra is odavan a nőért aki rá sem hederít. A lány gondolom örül , hogy életében először felfigyelt rá egy valamirevaló pasi és kiélvezi hogy udvarolnak neki.
2016. aug. 27. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Úgy, hogy a fiúk nem mind olyan felszínesek, mint a lányok.
2016. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szereti ?? :)
2016. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerelmes. (És naiv, buta, fiatal.)
2016. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
van, akinek csak az kell, akit nem kaphat meg.
2016. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Úgy, hogy a lányok sem olyan felszínesek, mint amilyennek próbálják őket beállítani és ezt elég jól bizonyítja ez a szitu. Mivel a srác gazdag, jóképű és az itteni nagy okosok szerint az ilyen pasinak mindig van nője, BÁRKIT megkaphatnak. És szintén itteni tudósok szerint a lányok csak gazdag és jóképű pasasokkal állnak össze. Lám, lám ezt a lányt nem érdekli sem a pasi jóképűsége, sem a pénze. :)
2016. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5: Woá, szerintem az itteni tudósokat egy csomó tapasztalat alapján, ezzel az egy példával meggyőzöd! :D

A szitu azt bizonyítja, hogy a srác nem felszínes és hogy a csaj nyomi. Igazából pont azt, ami ellen írni szeretnél: Jelen szituban a srác normális, a csaj nem. Konkrétan a sztoriban is az van, hogy a srác bőven válogathatna. Arról pedig nem tudunk semmit, hogy a lánynak van e más kiszemeltje...

2016. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6: Távol álljon tőlem, hogy az ég világon bárkit i meg akarjak győzni. Úgyis sokan innen annyira korlátoltak, hogy az agyukig sem jutna el, amit az ember mondani akar, mert csak a saját igazukat fújják és csak az lehet az igaz. :D

Na mindegy, a lényeg: itt miért is a pasi a normális és a csaj, hogy idézzelek "nyomi"?? Ezt mégis miből vontad le? A lánynak nem kell ez a jóképű, gazdag hapsi, ezért máris nyomi és nem normális lesz? Hmm, ez aztán az érdekes logika. Erről beszéltem..

2016. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7: Olvasd el a kérdést! :)

"Mégis egy tök átlagos leányzóba van belezúgva, ezzel nem is lenne semmi baj, csakhogy a csaj szerintem csak hülyíti a fiút"

"A lány gondolom örül , hogy életében először felfigyelt rá egy valamirevaló pasi és kiélvezi hogy udvarolnak neki."


A srác normális, hiszen nem a sokak által szidott kategória, akiknek csak a fullos csajok kellenek.

A csaj meg nyomi, ha nem képes normálisan közölni a sráccal, hogy nem akar semmit.


(Amúgy én nem mondom minden csajra, hogy csak a pénzes és helyes pasikat szeretik! :D)

2016. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elolvastam! :)


"csakhogy a csaj SZERINTEM csak hülyíti"

"A lány GONDOLOM örül , hogy életében először felfigyelt rá egy valamirevaló pasi és kiélvezi hogy udvarolnak neki."


Feltételezem a kérdés írója egy hölgyike, akinek nagyon is bejön ez a jóképű, gazdag srác, aki rá sem bagózik, mert hogy ez a nyomi, nem normális lány foglalkoztatja. Ezért próbálja kevésbé jó színben feltüntetni a lányt. Jó eséllyel beszél belőle az irigység.

Szerintem, meg gondolom... Én ezeket azért nem venném készpénznek, a kérdező így gondolja, de könnyen meglehet, hogy közel nem így van, csak egyszerűbb így láttatni a szitut. De mindegy, nem akarok ezen vitázni, csak szúrta a szemem. :)

2016. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9: Ez igaz, semmit nem tudunk a dologról. De tény, a lány nem koptatta le a srácot! :)
2016. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!