Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csupa rossz tulajdonságom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csupa rossz tulajdonságom van és még szép sem vagyok. Sosem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Csendes, visszahúzódó, félénk lány vagyok, aki ráadásul még depressziós is. Magamat unalmasnak látom, nem szeretem a bulikat sem. Ráadásul külsőre sem vagyok szép. Fehér bőrű vagyok, amin sajnos nem tudok változtatni, a hajam is vékony szálú, a hajam nincs festve, magasnak sem vagyok magas 167 cm-el, szóval egy jó pár dolgot szívesen megváltoztatnék magamon. L/24
2016. aug. 30. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Itt biztosan akad hozzád való, elég sok szerencsétlen van még itt nyugi :)
2016. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki a kérdést, hogy itt ismerkedjek.
2016. aug. 30. 17:34
 3/17 anonim ***** válasza:

Ismerős kérdés, bár én próbálok kicsit objektív lenni. A külsőm én is rossznak tartom, bár egy alapillére van a rossz külsőmnek - az elhízás (evészavar azt hiszem, mert függőségi tüneteim vannak sok "káros" kaja felé - sajnos nem találok errők sok info-t). Rossz tulajdonságom nekem is van sok, de szerencsére jóról is tudok. A rosszakat pedig próbálom legyőzni...


De ne add fel - tuti szebb a kép annál, mint amit Te látsz. Bár bagoly mondja...

2016. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Elhízva nem vagyok, de akkor is találok a külsőmben is kivetnivalót.
2016. aug. 30. 17:40
 5/17 Titusztitusz ***** válasza:
89%
Kérdező...Ugye az csak vicc,hogy a kérdésben felsorolt tulajdonságokat "meg szeretnéd változtatni"? Pl.milyen magas szeretnél lenni? 145 centi? Vagy 195? Éshát a FEHÉR BŐRÖDDEL MI A GOND? Inkább szeretnél néger lenni, vagy mi? Nagyon unatkozol, ugye?
2016. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de ezt annyira bírom. Itt sírsz olyan dolgokon, amin tuti, hogy tudnál változtatni. Ilyenkor szeretek itt kicsit beszélgetni a lányokkal, azután adok pár tanácsot, de fordítva is szokott működni. Erre kiírod, hogy nem itt akarsz ismerkedni. Nem értem, hogy ha ki akarsz valamiből törni, akkor minden lehetőséget meg kell ragadni, nem? Ez egy tök anonim oldal, beszélgethetsz ismeretlen emberekkel, úgymond gyakorolhatsz, hogy ezt majd egyszer hogy is kéne élőben, de nem. Te itt nem ismerkedsz. Tudod azon lehet segíteni, aki hagyja. 167es magasság szerintem csajoknál a legjobb, 175 a férfiak átlagmagassága, egy 175ös férfihoz a 167es csaj a legideálisabb, ezen paráznod nem kell. Fehér bőrű vagy. És, akkor mi van? Miért baj ha valaki fehér bőrű? Viszont ha ennyire aggaszt, akkor járj szoliba, ilyen egyszerű, Vékony a hajad. Eddig azt se tudtam, hogy van vékony, meg vastag haj. Csendes. visszahúzódó vagy. Nem gond, nem viszed túlzásba. A depresszió orvosolható, ha nyitsz az emberek felé. Nem kell mindenkinek partyarcnak lenni. HA unatkozol keress hobbikat, ott még ráadásul barátokat is szerehetsz, új embereket ismerhetsz meg, és mivel emiatt nyitott leszel, nem leszel depis. A szépség pedig relatív. Legyél mosolygós, aranyos lány, és minden megoldódott. Látod, ilyen egyszerű lenne. Viszont nem kéne minden lehetőséget elutasítani. Ha változni szeretnél, változz, csak rajtad múlik. :) 23/F
2016. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha azt említed számodra zavaró problémának, hogy fehér a bőröd; menj el szoliba. Ha azt, hogy nincs festve a hajad, fesd be. A 167 cm nőknél nem alacsony, és nem magas: normális. Szívesen megváltoztatnál pár dolgot? Mit tart vissza?

A csendes típus is talál magának párt.

Az egyetlen bajod, hogy depressziós vagy, ezzel kapcsolatban viszont kérj segítséget.

2016. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

#6-os, szerintem téged csak az zavar, hogy nem akar beszélgetni veled.


Segíteni csak azon lehet, aki hagyja. Nem kéne itt felháborodnod, hogy ő hogyan dönt. Nem akar itt ismerkedni? Nem akar, pont.

2016. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyedül az agyadban van baj, semmi mással. Menj pszichológushoz, ha változni akarsz, vagy legalább hagyd, hogy az itteni elkeseredett srácok toljanak alád egy kis önbizalmat. De nevetséges, amit ide kiírtál.

Én alacsonyabb vagyok nálad, nekem is vékonyszálú a hajam, emiatt rövid fazonja van, és szeretem extrém színekre festeni. Fehér a bőröm, tele vagyok tetoválásokkal, akadnak piercingjeim. Szóval, az itteni pasik nagyrésze "hányna" tőlem (elmondásuk alapján). Mégis egy számomra helyes, sportos, kedves, figyelmes, odaadó, intelligens, dolgos (és még sorolhatnám tovább a pozitív tulajdonságait napestig) párom van, aki már hónapok óta rágja a fülemet, hogy mit válaszolnék, ha megkérné a kezemet. Pedig ismétlem, "papíron" rosszabb vagyok nálad. Úgyhogy ne legyél ilyen nyafogós, hanem ha látod, hogy problémád van fejben, akkor kezeltesd. Szakemberrel, barátokkal, ahogy tetszik, és amire van lehetőséged.

2016. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Noren1989 ***** válasza:
Dehogynem. Introvertált pasit még összeszedhetsz...csak fura lesz, hogy te sem akarsz kezdeményezni, meg a pasi sem....
2016. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!