Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csupa rossz tulajdonságom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csupa rossz tulajdonságom van és még szép sem vagyok. Sosem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Csendes, visszahúzódó, félénk lány vagyok, aki ráadásul még depressziós is. Magamat unalmasnak látom, nem szeretem a bulikat sem. Ráadásul külsőre sem vagyok szép. Fehér bőrű vagyok, amin sajnos nem tudok változtatni, a hajam is vékony szálú, a hajam nincs festve, magasnak sem vagyok magas 167 cm-el, szóval egy jó pár dolgot szívesen megváltoztatnék magamon. L/24
2016. aug. 30. 17:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
DEhogy zavar az, hogy nem akar beszélgetni velem :DDD Az zavar, hogy tele van panasszal a lány, de nem ragad meg minden lehetőséget ahhoz, hogy elégedettebb legyen magával.
2016. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Mert ha itt nem megy az ismerkedés, akkor gondolod élőben menne?:D


Nem akarom rád tukmálni a fiúkat, csak azért te is elég érdekes lány lehetsz.

Semmi sem jó, de a lehetőségek közül egyik sem kell.

Gyakorlatilag tisztában vagy legalább azzal, hogy mit szeretnél elérni?

Erősen kétlem.


Akkor írd le kikkel akarsz ismerkedni, mit vársz el, ne csak nyafogj!


Szedd össze magad! Aki önként dalolva ringatja magát a depresszióban, azon az Isten se tud segíteni.

2016. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ambivertált típus is létezik. Ők pont a kettő között vannak, extrovertáltaknak és introvertáltaknak szóló programokon is jól érzik magukat, igénylik is azokat.


Amúgy én is 167 cm vagyok szintén fehér bőrrel. Nagyon csúnya és dagadt vagyok, mégis már a 2. kapcsolatom van - a mostani már egy éve tart. Szóval mindig van remény.


20/L

2016. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

Egy csomó tulajdonságot nem szeretsz magadon, ami nem feltétlenül zavar mást. #6-os pedig nagyon jó dolgokat írt! Legyünk őszinték: Semmit sem teszel az ügy érdekében, csak egy kis pozitív megerősítésért vagy egónövelésért írtad ki a kérdést.

Nem azért írtad ki a kérdést, hogy itt ismerkedj? Aki komolyan aggódik olyan dolog miatt, amit a kérdésben írtál, minden lehetőséget megragad az ismerkedésre.

2016. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, abból én nem látom azt, hogy ne lennél szép... ha furcsa az arcszerkezeted, akkor talán. De miért ne lenne szép a fehér bőr, a festetlen haj... (nem mindenkinek a szanaszét szolizott playboycicák a zsánerei)


A csupa rossz tulajdonságra meg a kérdés elolvasása előtt azt hittem, hogy bunkó vagy meg gonosz... de hogy félénk... jó, ismerkedéshez nem feltétlen a legelőnyösebb, de azért nem is annyira rossz, hogy ostoroznod kéne magad emiatt...


Társkeresőt megpróbálhatnád, ott biztos akad pár srác, aki szívesen megismerkedne veled.

2016. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A fehér bőr általában inkább előny, ez egy kifejezetten nőies tulajdonság (gondolj bele, az átlagos férfinak egy árnyalattal sötétebb a bőre, mint az átlagos nőnek - ez egyébként nem véletlenül van így, ennek biológiai oka van, de bonyolult, itt most nem mennék bele).


A magasságod nagyon rendben van. Nőknél 164 az átlag. Egyébként a magasságot a férfiaktól várják el inkább, nőknél huszadrangú szempont.


Nőként a visszahúzódó személyiségedhez kereshetsz ilyen pasit, vagy az ellenkezőjét. Mindkettő passzolhat, nem igazán hátrány.


A festett haj gáz, legyél büszke az eredeti hajszínedre.


Mit mondjak még neked? Próbáld kicsit elfogadni magad.

A nők amúgy mindig elkelnek, ha nem támasztanak irreális elvárásokat.

2016. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó, aki kövér jobb esélyekkel indul mint egy vékony lány, ezt ne felejtsük el!
2016. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!