Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti melyik sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyik sráccal kezdenétek inkább komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezném az alábbit.

Csajok, tegyük fel, hogy van 2 srác,(mindketten 20on évesek) légyszíves most csak erre a kérdésre opcionáljunk, mást ne vegyünk figyelembe.

Szóval:

A, nem volt még kapcsolata, szűz, csókolózni se csókolózott még.

B, komoly kapcsolata neki sem volt, viszont már több, mint 10 lánnyal lefeküdt.

Melyikkel tudnátok komoly kapcsolatot elképzelni?

Légyszi ne írjátok, hogy a kettő közöttit, tudom, hogy a legtöbb srác ott van, ez csak egy szimpla kérdés, köszi!



#szűz #tapasztalt.
2016. aug. 30. 18:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A, mert 10 szexuális partner nekem túl sok, főleg ha egyik sem volt komoly.
2016. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Az A esetében az a gond, hogy ő maga sem biztos, hogy tudja, mit akar, és így nyilván én sem tudhatom, ergo hacsak nem kivételes az összhang köztünk ezen a területen már a legelső alkalmaktól kezdve (nem félek attól, hogy szűz lenne, az technikai részlet és igen hamar meg lehet oldani), akkor félnék tőle, hogy egyszer csak bekattan, mint ahogyan korábban fogalmaztak, és eszébe jut, hogy vajon mással mennyivel jobb, különlegesebb, satöbbi.


A B esetében meg folyton az lebegne a fejem felett, hogy bizonyára annak a több, mint 10 lánynak sem úgy kezdte a szelet csapni, hogy pusztán a testükre kíváncsi, és velem mégis miért lenne más. Nem vagyok sem annyira öntelt sem annyira naiv, hogy azt higgyem, majd miattam megkomolyodik, én megváltoztatom, belém aztán úgy belém esik, mint a Pista bá' az árokba egy szombat éjszakai italozás után, így ha én komoly kapcsolatra vágyom, akkor ő gyakorlatilag esélytelen.


Az A lehetőségnek több esélye lenne, de valóban félnék, hogy még "nem élte ki magát". A szüzesség önmagában számomra nem hátráltató tényező, szívesen vezetnék be egy fiút a testi szerelem világába, de komoly kapcsolat esetében aggódnék a dologtól. Persze, ha nagy a szerelem és minden szipiszupi akkor ez nem tántorítana el a dologtól, pláne ha az a típus, aki aztán tényleg a babakori takarójával alszik (aka: ragaszkodik az állandósághoz), de na. Sose lehet tudni. Viszont tény, tapasztalt férfiaknál is előjöhet a kapuzárási pánik, tehát felesleges volt itt ennyit bullshitelnem erről :D Inkább az A-t választanám, pont.

2016. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%
Ez nekem olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy két különböző pohár közül az egyikben narancslé, a másikban szőlőlé van és válasszak, melyik pohárból vennék magamnak egy készletet.
2016. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Érdekes, hogy ezt a "nem élte ki magát" dolgot hozták fel sokan. Ez nálatok tapasztalat? Hogy volt egy srác, aki szűz volt, amikor összejöttetek vele, és utána ráébredt erre a kiélés dologra?
2016. aug. 30. 20:18
 15/23 anonim ***** válasza:
#14: Igen, pontosan így történt. Persze ehhez kellettek haverok is, akik folyton cikizték, hogy csak egy "csaja" volt...
2016. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú, mondjuk a mi baráti körünkben (én is ilyen vagyok) 10 emberből 8 az első barátnőjével van együtt, soha nem merült ez még fel, legalábbis én ezt kimondva senkitől nem hallottam, pedig sok mindent megbeszélünk egymással. 2 haverom pedig a "B" kategóriába tartozik :DDD
2016. aug. 30. 20:54
 17/23 anonim válasza:

Egyértelműen A.

Az, hogy még nem volt barátnője, és nem is csókolózott nem azt jelenti, hogy béna a srác, csak még nem találkozott a megfelelő lánnyal. Aki meg csak úgy szexel akárkivel az csak annyit bizonyít h nem vár, benne van minden kalandban. Ilyen fiúnál nem tudnám eldönteni, hogy velem is csak szórakozik mint mindenki mással vagy komolyan gondolja a kapcsolatot.

2016. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

egyikkel sem..

A, előbb vagy utóbb kiváncsi lesz más lányokra is, ki akarja majd élni magát és tapasztalatokat szerezni, mert talán rájön h még nem is akarja lekötni magát egy túl komoly kapcsolattal és hasonlók..

B, mivel csak kalandjai voltak, valószínűleg nem alkalmas komoly kapcsolatra...vagy még nem volt szerelmes...hm, nem hinném el h pont mellettem akarna lehorgonyozni, mégha nem is örökre

2016. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A.

Nem tudnék olyannal együtt lenni, akinek a szex nem egy stabil, érzelmeken alapuló párkapcsolat része. Nem nézem le az ilyen embereket, csak nem lenne értelme kapcsolatba kezdeni ennyire különböző mentalitással.

22L

2016. aug. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A
2016. aug. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!