Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az súlyos tévhit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az súlyos tévhit elterjedve hogy egy átlagos férfinek nehezebb komoly kapcsolatot találni mint egy átlagos nőnek?

Figyelt kérdés

Én mint nő nagyon nem ezt tapasztalom és csomó barátnőm van akik ugyanazt tapasztalják hogy egy nőnek ugyanolyan nehéz párt találni mint egy férfinek.

Én is barátnőim is nem vagyunk rondák vékonyak csinosak vagyunk de több mint mint két éve próbálkozunk és úgy néz ki mostanra jött össze egy pasival valami alakuló

Szexre könnyű lenne nyilván de komolyra nem.

Az igényeket nagyon leadtuk nem baj ha nem helyes nem magas vékony vafy6kövér nem gazdag szüleivel él stb. Csak szeressen de így is egy lehetetlen dolog.

Randik után vagy szex után eltűnnek , kiderül hogy feleség barátnő azért a háttérben van. Vagy baromi buta két szót nem lehet váltani vele vagy nagyon igénytelen.

Viszont sok átlagos sőt csúnya pasi ismerősöm van akinek 3-4 hónap alatt összejött egy kedves aranyos lány.

Szóval nem értem a gyk pasik állításait


2016. júl. 28. 15:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
66%
Miért van az a tévhit, hogy ha ezerszer kirakunk egy kérdést akkor más válaszok jönnek?
2016. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%

Mert ezt tapasztalom? Én nem ismerek egy olyan lányt sem, aki egyedülálló lenne. Ugyanakkor több kandúr ismerősöm is van, akiknek még soha nem volt normális párjuk. Sőt, én is már lassan 3 éve vagyok egyedül.


Próbálkoztam, de mindig mást választottak. Pedig elvileg nem vagyok ronda és buta.

2016. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
60%
Te írod ki azokat a kérdéseket, amiben egy random szóköz helyett egy 6-os van?
2016. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
2. A legtöbbször az a baj hogy ezek a kandúrok vagy borzasztóak belül nulla érzelmi iq vagy rossz lányoknál próbálkoznak
2016. júl. 28. 15:20
 5/40 anonim ***** válasza:
62%
Mert könnyebb erre fogni, hogy nincs társuk a defektes férfiaknak.
2016. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
68%

1) kíváncsi lennék mi neked az átlagos.

2) meg a korodra is.

2016. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem komoly kapcsolatot találni egyformán nehéz, legyél akár férfi, akár nő. A neten általában az panaszkodik, akinek gondja van. Akinek ugye nincs, az értelemszerűen nem jön panaszkodni. Ez mindenre igaz. Azért olvasni mindenhol rémtörténeteket, lásd betegségek, beavatkozások, gyereknevelés stb. Ettől még nem ez az általános.
2016. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Noren1989 ***** válasza:
81%

+1 a #2eshez. Normális nő, sem pasi nincs már szabadon nagyon. Nektek még ottvan a frankó eladható külsőtök, nekünk meg nem. Tádá. Meg is van az oka.


Mellesleg rendkívül tetszik a helyesírásod, illetve a stílusod. Akkor lenne egy barátnődnek 1-5 szabad perce rám?


26/F

2016. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
40%

4: És az nem lehet, hogy mindez rátok is igaz, csak ellenkező előjellel?


Nem veszem magamra mert tudom, hogy nem vagyok normális. De az biztos, hogy nem az érzelmi intelligenciámmal van gond.

2016. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
24%
Mindenkinél az a tévhit terjed el, amit ő tapasztal. Ebbe a kategóriába például több szerencsétlen pasit hordott össze a szél, mint csajt. Ezért itt az terjedt el, hogy csak nekik milyen szar. Ennyi.
2016. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!