Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy ezt mondja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezt mondja az ismerősöm?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon aggaszt,hogy ő így látja a dolgokat.Arról lenne szó,hogy nagy zsánereim a szőke hajú kék szemű fiúk és nem egy ilyen barátom volt már,de én viszont eléggé Jennifer Lopez beütésű vagyok(itt értem azt,hogy barna bőrű,barna szemű)és ismerősöm szerint hozzám nem a szőke pasik illenek,hanem inkább a hozzám hasonló fiúk,de nem ez volt az első,mert már az előző barátomnál is mondott ilyeneket,de most kibökte a véleményét.Szerinte azért szakítottam az összes ilyen szőke haj-kék szemű párossal.
2016. aug. 30. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most annyira örültem volna, a laptopom felveszi a reakciómat, miközben olvasom a kérdést :DD

Amúgy ez úgy hülyeség ahogy van. :)

2016. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszadóhoz. OMG
2016. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szőke, világos bőrű, szürke szemű nő vagyok. Szinte csak bogárszemű, sötét hajú (nem roma) pasim volt, nekem ez a zsánerem. A férjem is ilyen.

Itt tényleg igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást. ;)

A barátnőd buta.

2016. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Baze...
2016. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem számít, hogy milyen haj/szemszínű fiúval jársz. A személyisége, tulajdonságai, viselkedése az ami lényeges, hogy jól érezd magad vele....


Én is kicsit barnásabb bőrű, barna hajú lány vagyok, a barátom mégis szőke hajú kék szemű srác, és nagyin jól megvagyunk együtt.


Lehet az ismerősöd úgy gondolja hogy külsőre jobban összepasszolnál olyan sráccal, amit mond, de nem a külső összeillése számít, hanem a belső.

2016. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon magas, jóképűnek mondott, zöldesbarna szemű és szőke hajú srác vagyok.


Nekem pont hogy kifejezetten a barna bőrű, barna hajú, barna szemű lányok a zsánereim.

25/F

2016. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barna hajú,szemű nő vagyok és a szőke/ősz haj tetszik,világos szemekkel,fehér bőrrel.Ennek genetikai magyarázata van,legtöbb esetben pont az ellentétes tetszik az embereknek.Bár képen valóban jobban mutatnak a hasonló párok,de a legtöbb embernek pont az ellentéte tetszik.
2016. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi van? :D Hány évesek vagytok? :D 14 évesen még oké az ilyen logika, fölötte ciki.

Legjobb barátnőm barna szemű/hajú, és barnásabb bőrű - nem roma, a pasija szőkésbarna, világoszöld szemű, tök jól elvannak 3 éve.

Nekem szőkésbarna hajam van, zöld szemem, és nagyon fehér bőröm, a barátomnak meg fekete haja, és sötétbarna szeme, és tökéletes a kapcsolatunk :D

Nem ezen múlik.....

2016. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!