Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti írnátok egy ilyen csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti írnátok egy ilyen csajnak társkeresőn, ha "párjelöltek" lennétek?

Figyelt kérdés

Ez úgy működik, hogy egy jó csaj kap napi több száz vagy akár több ezer kedvelést ilyen "tetszik" gombbal férfiaktól. És ezek közül ha visszalájkol valakit, akkor párjelöltek lesznek.


De ezt írta ki megjegyzésbe, hogy "Ha már párjelölt lettél, akkor legalább annyit tegyél meg, hogy ne legyél egy hülye paraszt, aki nem is ír".


Ti írnátok neki?


2016. szept. 1. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen, pont az a baja, ha nem irnak.
2016. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Stílus az ember. Én a tetszik gombot se nyomnám meg erre. (Mondjuk nő vagyok, de szerintem ez mellékes a lényeg szempontjából. :)
2016. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem írnék. Írjanak neki a hülye parasztok, szó szerint.
2016. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha amúgy bejön, akkor persze. Ennyiből nem lehet eldönteni a személyiségét. Mondjuk én eleve vagyok annyira igényes/intelligens/rendes (tetszőlegest kéretik aláhúzni), hogy ha már egyszer párba álltam valakivel, akkor ráírok. Különben mi a fene értelme van az egésznek, nem?
2016. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kövezetek meg, de nekem látatlanban bejön a csaj. Nem tucatcsajnak tűnik.
2016. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"látatlanban bejön a csaj. Nem tucatcsajnak tűnik."


Pedig százával rohangálnak az utcán a beszédükre és viselkedésükre igénytelen "jó csajok". És szerintem hiába a szépség, ha kinyitja a száját és elmegy az életkedvem attól, amiket mond.

2016. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

válasz :


Sajnálom de én tényleg egy paraszt vagyok 4Ha földdel és egy jó gazdasággal ...


:D

2016. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én írnék neki. :D
2016. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most őszintén. A stílus gáz, de a mondanivalóval egyetértek. Egy férfi legyen már annyira férfi, hogy ír, ha már párjelöltek lettek. De mondjuk nőként olyannak tuti nem írnék, aki ennyire paraszt az írásában, mint ez a lány.
2016. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!