Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek magasak, sőt, irreális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek magasak, sőt, irreálisak az elvárásaik, azok mégis mit tudnak adni érte cserébe?

Figyelt kérdés

Leginkább nőknél/lányoknál látom ezt, persze tisztelet a kivételnek, és tudom, hogy a fiúknál is van ilyen bőven.

Az "elvárások" lista hosszabb mint a Moby Dick, a profilban is sokszor ecsetelve van hosszan, milyennek képzeli el a partnerét, élőben is ezekről beszélgetnek, hogy ő milyen partnert szeretne maga mellé, és az elvárásaik, elképzeléseik alapján minimum egy topmodell a mérvadó.

Viszont az ilyen lányok kb semmi extrák, teljesen átlagosak, vagy van olyan is, aki elhízott.

Elhiszem, hogy mindenki olyan párt akarna maga mellé, akihez vonzódik is, na de ha valakinek ennyi elvárása van, amiből nem enged lejjebb, az mégis mit tud adni egy kapcsolatban ezekért cserébe a nemi szervén kívül?


Személyes példa:

Ismerkedtem egy lánnyal, mert tetszett, találkoztam is vele többször. Majd kb a 4. találkozón benyögte, hogy csak barátok legyünk, mert neki a hozzám hasonlók nem jönnek be, mert neki inkább a sportos, magas, izmos emberek jönnek be, akiknek már van egy biztos egzisztenciájuk is.

Mondanom sem kell, a lány egy teljesen átlagos lány volt, egyáltalán nem nagy durranás.


Ez volt kb 2 éve. Nekem már van párom, de ő még mindig egyedül van, és a facebbokon is folyamatosan mennek az "igazi férfi" idézetek, meg hogy egy "férfi mindent megtesz a nőért", stb.



Akiknek hatalmas vagy irreális elvárásaik vannak, amik sehogy sem alkalmazkodnak az adott személy kinézetéhez/természetéhez, azok mégis mit tudnak adni egy párkapcsolatban cserébe?

Ha ők elvárnak sok mindent, akkor ők mit tudnak nyújtani ezért?


Tudom, hogy nincs közöm hozzá, hogy kinek mi az elvárása, csak érdekel.

Olyat is hallottam az egyik volt osztálytársamtól (aki most is egyedül van), hogy ő nem hajlandó leadni a béka feneke alá az igényeit, neki sportos, kigyúrt pasi kell. Pedig ő túlsúlyos, nem sportol semmit, és a természete is hagy kivetni valót maga után.


Miért van ez?



2016. szept. 1. 16:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyenekből lesznek később azok a nők, akik még 35-40 éves korukban is egyedül vannak, de ketyeg a biológiai órájuk, aztán kétségbeesésükben annyira leadják az igényeiket, hogy képesek hozzámenni egy bűzlő, sörhasú alkoholistához is.
2016. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Szimplán csak érdekel ez a mentalitás. Mellesleg már nem látom a posztjait mert kivettem a követést.

Csak érdekel, hogy az ilyenek hogy gondolkoznak kapcsolat terén, ennyi elvárással.

2016. szept. 1. 16:26
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez nőkben gyakoribb, de ismerek ilyen férfit is, a férjem bátyja közelít a 40hez, a elmúlt 6 évben nem volt nője, mert kétkezi munkásként 85-90ezret keresve a jogi egyetemre járó, szupervékony maximum 25 éves nőket nézegeti. A srác egy magára semmit nem adó kopaszodó, szőrös, folyamatosan sportcipőben és nyakig felhúzott melegítőben járó, átlagos intelligenciájú ember (leérettségizett, de diszlexiás, nehezen fogalmaz élőben is néha). Szóval jah. Amikor próbálsz segíteni neki és szép, de 30 fölötti nőket mutatsz neki, akkor megsértődik, hogy miért kéne lejjebb adnia és neki miért kellene megalkudni. Egyedül fog maradni. Mint ahogy a fent említett nő is.
2016. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Mit-mit. Hát a lehetőséget, hogy lenyűgözz.
2016. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%

Tudod kérdező mert ilyen nőknek sok főleg amerikai film,sorozat,zene,könyv,média kimosták az agyukat.


Ismered azt a klisét: főszereplő lúzer,nyomi,szegény,kövér,szürke kisegér lány végén összejön tökéletes jóképű gazdag menő férfival és happy end.

2016. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
5%
Csak azért írok, hogy lásd, akad kivétel is. Nekem annyi az elvárásom, hogy valaki legyen értelmesebb az átlagnál. Ha ez megvan, minden más számomra szimpatikus dolog már a természetes velejárója. 21/L
2016. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
5%
altalaban a nagy semmit de se baj van eleg kobor macska az utcan foleg a noknek
2016. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%
A magas elvárású emberek szinte soha nem boldogak, nem veszik észre a boldogságot apróságokban sem, ami csak önmaguknak tesz rosszat és persze a kapcsolatnak is. Kapcsolatban a high level elvárásokon kívül sajnos alig van részükről problémamegoldásra hajlam, segítőkészség, esetek felismerései. A közös nagy beszélgetések is hiányoznak, mert ahhoz is éppen az kell, hogy apróságoknak örülj, majd pedig annak öröme, hogy ezt Megoszthatod a másikkal és így még nagyobb az öröm. Ezt kellene fejleszteni igazán, s nem pedig a kockulást.
2016. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, azok a nők, akik ilyen Igazi férfiak meg ilyesmi idézeteket posztolnak ki, pont azért teszik, mert az igazi férfiak hamar kiismerik őket és nem kellenek nekik. Mindenki arról posztol, ami neki hiányzik. Tehát ő csak álmodozik ilyen férfiról, aki tényleg tud bánni egy nővel, mert ő maga nőként nem tud semmi kiemelkedőt nyújtani, amiért oda lenne érte valaki tiszta szívből. Az ilyen nők csak elvárják, hogy őket kiszolgálják, de minthogy van igazságosság az életben, ezt nem kapják meg, mert előtte bele kéne tenniük nekik is sok mindent a kapcsolatba. Megérdemli a sorsát magyarul.
2016. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Új játék! Olvassátok el a kérdést, és amikor előkerül az "elvárás" szó valamilyen formája, döntsetek le egy sört, vagy hajtsatok fel egy felest. :D


Extrém szint: "irreális"-nál kettőt! :)

2016. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!