Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomoru vagyok mert tudom hogy sose lesz baratnom egyszeruen nem ertek a nokhoz megis nagyon szeretnek ti hogy csinaljatok?

Figyelt kérdés
fiatal felnott vagyok még sose volt senkim

2016. aug. 18. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb férfi nem ért a nőkhöz,ne aggódj
2016. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Magabiztossag. Ami neked nincs. Felsz a csalodottsagtol igy meg sem probalod. Lehet, h 100 lanyhoz kell oda menned mielott barki komokyan vesz es a 99visszautasit. Na es mi van abbol. Nem te vagy az egyetlen akit visszautasitanak.
2016. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én ismerek olyat aki nem házal, hanem az ő társaságát keresik a nők. Ő meg válogat. Ha 100-ból 99 elutasítja, előbb utóbb kiábrándulttá vagy utálatossá válik mint itt egy pár férfi.

Nem a legjobb stratégia. Fejlessze magát olvasson, sportoljon , barátkozzon lányokkal, hogy jobban megismerje a nőket. A gátlásokat nem tudja egyik napról a másikra feloldani magában, ez egy folyamat.

2016. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel csávókám! Ajánlom neked az internetet. Ott olyan barátnőt foghatsz magadnak, amilyet karsz. És van köztük sok olyan akiknek normális a személyiségük is. Legyen önbizalmad. Ha meglátsz egy lányt, akár az utcán akár a neten, arra azonnal vesd rá magad, mint a piránya a friss húsra. Kezdj el vele beszélgetni. Legyen önbizalmad. Ha megszólítottad, onantól az legyen a szemed előtt, hogy megszerzed azt a lányt, és ez a gondolat segíthet. Legyél kedves, megértő. Ha randiztok SOHA ne menj el ajándék nélkül. Vidd a kedvenc csokiját vagy viágját. Ezek után jönni fog aminek jönnie kell. Én is nehezen találtam magamnak párt. De sikerült. Sok szerencsét! :)
2016. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A csokitól és a virágtól nem fogja megszeretni, csak az jön le a lánynak, hogy a fiú nagyon be akar vágódni nála.


Ilyenkor szoktátok azt írni: "...pedig én a tenyerem hordoztam... :-("


Ez pont olyan, mint azok a lányok akik az első együtt töltött éjszaka után reggel palacsintát sütnek, vagy egy hónap múlva már mosni meg főzni fog a hapsira, hogy megtartsa.

Nagyon fontos, hogy mindig legyen tartásod, bárhogy is nézzél ki, legyen benned méltóság.

Telefonon vagy chaten, fejezd be Te a társalgást, udvariasan mondd hogy menned kell mert dolgod van. Lássa, hogy van külön életed. Stb.

Görög Ádám sem hülyeségeket, ha érdekel ráguglizol.

2016. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sem írt*
2016. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És mi a baj azzal, ha nagyon be akar vágódni? A virág nagyon szép dolog! Legalábbis én sokra értékelem... Sosem felejtem el azt a pasit, aki szinte minden randinkra virággal érkezett. Persze, ez nem volt elég, hogy együtt maradjunk, mert nagyon más volt a szexuális étvágyunk, de mindegy...

Az elsőnek igaza van, kevesen értenek a nőkhöz, bár sokan hiszik, hogy igen. :) Nem ezen fog múlni. :)

Beszélgess sokat lányokkal, aztán csak alakul valami. :)

2016. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyetlen recept van: menni és csinálni. járni is úgy tanultál meg, hogy addig próbálkoztál vele újra és újra, amíg nem sikerült. sokszor elestél, de mindig újra felálltál és megpróbáltad. sokszor megbotlottál, miután sikerült felállnod és járnod, de az elesések és botlások sem vették el a kedved, nem adtad fel, így végül megtanultál járni és remélhetőleg már egészen jól megy, sőt talán már futni is tudsz. ugyanez a titka MINDENNEK. nem szabad feladni a próbálkozást és addig kell csinálni, míg nem sikerül. menet közben persze kell okulni a hibűákból, ki kell javítani őket, ha valami így nem működik, akkor úgy kell próbálni, de egy valamit nem szabad feladni és olyat mondani, mint a kérdésedben, hogy "tudom hogy sose lesz baratnom". de igen lesz, csak tegyél érte!
2016. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!