Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mégis csak akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mégis csak akar tőlem valamit a srác, vagy csak képzelődöm?

Figyelt kérdés

Randizgattunk egy sráccal a múltkorában, de csóknál több nem történt, és azt mondta, hogy nem szeretne velem komoly kapcsolatot. De valahogy azóta is beszélünk... Nem igazán értem én sem, de jó vele beszélgetni, nagyon intelligens pasi.

Aztán közben nekem alakult a dolog egy másik sráccal, erről ő is tudott, meg meséltem is neki a fiúról, de végül rosszul végződött, ez most bonyolult. Viszont ezután a srác egyből lelkesebb lett hirtelen, tök hamar válaszol, nagyon kedveseket ír, stb.


Mi ez most hirtelen?

Egyébként komoly kapcsolatot keres ő is, szóval nem szexben reménykedik.


2016. aug. 17. 13:20
1 2 3
 1/22 Blade Bone ***** válasza:
100%
Na hát akkor nyitva áll a mennyország kapuja :) szerintem vágjatok bele, randizzatok, szaporodjatok. :D
2016. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Noren1989 ***** válasza:
69%

Ez most az, hogy valaki majdnem elcsaklizta a csajomat...

Ennyi. Fél, hogy kiesik a puncipixisből.

2016. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki régebben, hogy nem fekszem le vele.
2016. aug. 17. 13:26
 4/22 Noren1989 ***** válasza:
54%
Az egy dolog, hogy te mit mondasz, meghogy ő miben reménykedik.
2016. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem tepert egyáltalán. Megmondta ugye, hogy nem akar járni velem, és ennyi volt. Utána csak beszélgettünk, de másról.
2016. aug. 17. 13:30
 6/22 Blade Bone ***** válasza:
Akkor te mégis mit szeretnél?
2016. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ez most miért lényeges? A srácról szól a kérdés. Egyébként fogalmam sincs.
2016. aug. 17. 13:33
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak képzelődsz. Az jön le az írásodból, hogy nagyon szeretnéd, ha akarna tőled valami komolyat, épp ezért minden apró kis megmozdulásának hatalmas jelentőséget tulajdonítasz.
2016. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Tényleg nem ilyen volt előtte. Nagyon hidegen viselkedett.
2016. aug. 17. 13:41
 10/22 Noren1989 ***** válasza:
Barátság extrákkal?
2016. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!