Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]

2016. szept. 1. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Szánalmasnak tartom ezeket a farkuknak parancsolni nem tudó kanokat, akik egy pár cickó láttán azonnal "ismerkednének". Ezek az én férfitársaim, és bizony szégyellem őket! Elképesztő, hogy ennyivel, azaz egy kirakott cicivel, egy jóganacis popsival, vagy akármivel lekenyerezhetőek, s az orruknál fogva vezethetőek. A szeplős csaj egyébként kimondottan szép, de ettől még nem fogok a lábai elé borulni, és nagyon sokunknak így kéne gondolkodni, ahogyan én teszem, s talán nem fajult volna idáig a dolog, hogy a nők kedvükre tudhassanak válogatni. Ok és okozat. Megértem és elfogadom, hogy mi is ugyanúgy tehetünk erről az állapotról...
2016. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Van benne igazság nem is kevés, én elismerem, hogy férfiként a sejtelmesen kitett cici és egy szép arc meg tud babonázni. Lehet baj, lehet nem, nem tudom, de külsőre engem tényleg ez fog meg egy lányban. Nyilván szidhat most engem bárki, hogy nagy-mell mániás vagyok, de ez viszont nem igaz. A kis melleket ugyanúgy szeretem, és a kis melleket is ugyanolyan vonzónak látom akkor, ha kicsit sejtelmesen ki van téve, mint a nagyokat. Hozzáteszem, a cikk írója szerintem a szeplős képén is nagyon szép, marha nagy hülyeség, hogy a szeplő kislányos, nekem bejönnek.

Viszont! Amiatt, mert nekem tetszik egy nőn az amit leírtam, én nagyon nem szexuális tárgyként kezelem őket. Csak belegondolok abba, hogy "hú basszus de örülnék, ha ilyen szép barátnőm lenne." Ettől függetlenül egy embert se kéne feljogosítson egy kitett cici arra, hogy olyanokat írjon egy nőnek, hogy hó de játszana vele. Hát ha így kezd, akkor abban biztos vagyok, hogy nem fog. Én írtam már divatos ruhákkal foglalkozó facebook oldalnak, hogy csak annyit szeretnék mondani, hogy a modelljük nagyon szép hölgy, nagyon szép alakkal. Ezt nem érzem letámadásnak, és az oldal se érezte annak, hiszen megköszönték. Ezzel az akarom mondani, hogy véleményt lehet nyilvánítani egy szép hölgyről. Azt nem hiszem el, hogy egy kulturált, normális dicséret ne esett volna jól akár a cikk írójának is. Biztos vagyok benne, hogy ilyen is volt, csak hát azt már nem tette ki, mert a cikkhez nem passzolt. Szóval igaza van, meg lehet például engem babonázni, de hát ez van, én ilyen vagyok :D 23/F

2016. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jópofa!
2016. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

A nők miért irtóznak attól ha tetszenek a férfiaknak?

Fordított esetben ha egy férfi tetszik a nőknek, az örül mint majom a farkának, a nők mag mintha undorodnának ettől és csak azért akarnak tetszeni a férfiaknak hogy a többi nő előtt tudjanak vergődni, hogy ''nézd én vagyok a jobb nő.''

2016. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert pont nem annak a férfinak szeretnének tetszeni aki-hevesen- tetszést nyilvánít.
2016. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Zseniális! Az első gondolattól az utolsóig egyetértek a cikk írójával, pedig ez elég ritka. Újdonságot is mondott persze: sosem gondoltam, hogy annak, hogy nem sminkelek, és nem öltözködök nőcisen ekkora mértékű pozitív hatása lenne. Persze, tudom én, hogy tök jó, mert kényelmes, hamar elkészülök reggel, de most látom hogy a lelkiállapotomnak és az önértékelésemnek milyen jót tesz, hogy ezek a barmok elkerülnek! (Jó, persze, itt GyK-n névtelenül kapok egyet-egyet, de szerencsére ritkán, meg azért itt mégis név nélkül és kép nélkül vagyok fent.)
2016. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért ne essünk át a ló másik oldalára, és ne ítéljünk már el olyan férfiakat, akinek tetszik ha egy nő sminkel...
2016. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diavolino44 ***** válasza:

A Feldmarnak van egy jo mondása, nem szószerint idézem. Azert nem működnek a kapcsolatok, mert eleve hazugsággal indulnak.

Ot van egy kamaszodo fiú, akiben tombolnak a hormonok, meglát egy jo feneket, mar arra is fel all a farka. Viszont, igy nem mehet oda egy nohoz sem, hogy, ugy megkivantalak, gyere fedezzük fel egymás testet. Ehelyett mi történik, hazudnia kell, körbe udvarolni, puhatolozni stb s ha minden rendben megy, amit mar a lany meglátása pillanatába gondolt akkor kb par hónap es megkapja amit valójában akart, s sajat szexualitasarol hazudnia kell, ugy ahogy majdnem minden férfinek tennie kell, aki egészségesen működik.

A férfiak abba szeretnek bele amit látnak, a nők abba amit hallanak, ezert hazudnak a férfiak, es ezert sminkelnek a nők.

Ha egy ferfi arra indul be amit lat es az elítélendő, mert nem erkölcsös. Akkor mondjuk a rajongó tinilanyok is ugyanolyan elitelendok akik rajongásig szeretnek egy énekes, egy színészt stb.

2016. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Szeretem az ilyen esettanulmányokat, mert filozofálgatás helyett megmutatja a kemény valóságot. Én is kb az ilyenek helyett szégyellem magam férfi létemre, hogy hogyan lehet annyira alacsony szinten lenni, amilyenen ezek az itt bemutatott egyedek vannak. Azt vágom, hogy az ilyenek a "nagy számok törvénye" alapján próbálkoznak, majdnem nulla energiabefektetés egy nőnél, de végtelen+1 számú nőnél próbálkozás, aztán csak összejön valami, mert nagyon nehéz megtalálni azt, akivel normál módon összejöhetne. De hogy erre miért az lenne a megfelelő válaszreakció, hogy ha nekem szar, akkor legyen másnak is?... Mert igazából az emberek összkára ettől csak nagyobb lesz: ha egy be is jön néha, attól még a túlnyomó többségnek ez szarul esik, meg bántja őket. Mondom ezt úgy, hogy én is sikertelen vagyok, de nem kezdem el visszaadni "ha mindenki szemetel, akkor én is"-módra.


Ír valamit arról, hogy az interneten nyílik ki a csipájuk az embereknek. Ezzel félig értek csak egyet. Ha emlékszünk pár hónapja volt egy nagyobb felháborodás a magyar interneten, rengeteg lány számolt be arról, hogy az utcán, tömegközlekedési eszközökön pontosan ugyanilyen beszólásokat és fogdosásokat kapnak. Tehát a jelenség élőben is létezik, csak aki élőben nem meri, az csinálja neten.


A megoldás mindkét nemen múlik: ezeknek az férfiaknak(?) össze kéne szedni magukat valami normális emberré, és csak néhány nőnél próbálkozni, akiknél úgy érzik, hogy na, tényleg lehet esélye, és érdemes, viszont cserébe ezek a nők meg igenis kezeljék őket ember módjára, ne utasítsák el őket paraszt módon vagy az első hibás mondatnál. A legtöbb többrésztvevős probléma amúgy olyan, hogy az összes résztvevőn múlik a megoldása.

2016. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Basszus, jobban meg sem tudtam volna fogalmazni. Nem sértő, nem bunkó, de igenis megmondja, mi a baj egyes(! nem az összes!) férfiak viselkedésével és a társadalommal. A nőktől el van várva, hogy tetsezeni akarjanak A férfiaknak, mint vmi kollektívának, mindenkinek, mintha az lenne az elsődleges célja a létezésünknek.

Én a magam részéről túlsúlyos, nagymellű nő vagyok. A "szexis" képen látható felsőnél jóval magasabban záródó nyári felsőkben is látszik a mellvájatom... és igen, tapasztalom azt, hogy egyes férfiak... bár férfinak inkább nem nevezném ezért feljogosítva érzik magukat arra, hogy ilyen dumákkal jöjjenek élőben is... persze, könnyű dolog nekik megideologizálni, hogy hát de kiraktam a mellem... basszus, nyáron nem fogok az ilyenek miatt garbót hordani :(.


És annak ellenére, hogy én nem vagyok szupertermészetes és szeretek sminkelni, az nem tetszik, hogy ez már ELVÁRÁS, meg ha egy nő már nem ken magára 600 kencét meg nem rejti el a "tökéletlenségeit", akkor már igénytelenezik. Még azok a pasik egy része is, akik szeretik hangoztatni, hogy de hát ők a nem sminkelő lányokat szeretik... ja, ha úgy néz ki, mint a szanaszét natúrsminkelt csaj a pattanástalanítós reklámban. Ha már ott van a pattanás, az egyenetlen bőrszín, akár a szeplő, az egyenetlen szemöldök, akkor fujjderonda meg igénytelen.

2016. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!