Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok erről a cikkről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a cikkről? (Férfi-nő munkamegosztás)

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 1. 00:02
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
69%

Azt, hogy egy lusta, kiszolgálást elváró pasi írta.

Na előbb szeretnék ki az ilyenekből! Sőt, bele sem.

2015. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
43%
Ez a cikk egy hülyeség.persze h a férfinak is kell segíteni a munkában,de a baj ott kezdődik,hogy rengeteg olyan lusta nő van,aki semmit nem csinál otthon,és a pasival akar mindent megcsinaltatni,merthogy egyenjogúság,és akkor az ő kis popoját ki kell nyalni,meg nehogy már vki szemrehányást tegyen a kupi miatt.de elárulom,egy igényes nő rendet tart maga körül,nem vár a pasira. 28/N
2015. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
75%
Férfihangos cikk, innentől kezdve tudjuk miről szól, felesleges vele foglalkozni.
2015. máj. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
74%
A férfihangtól megszokott színvonal... Szánalmas.
2015. máj. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
75%
3 bekezdést bírtam végigolvasni, szánalmas az egész. Annak a férfinak aki attól érzi magát igazi férfinak, hogy a felesége meggebed az otthoni teendőkbe miközben ő jóízűen pihenget - egy jó pszichologusra van szüksége, de ugyanúgy annak a nőnek is aki azért nem kívánja a párját, mert kiporszívòzott vagy attól érzi magát igazán "nőnek", hogy kiszolgálhatja az "urát".
2015. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem jó cikk.
2015. máj. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
39%
Nekem tetszik a cikk, csak sajnos gyakorlatban nem tudom alkalmazni. Ha megkérek valamit szépen, udvariasan a páromtól akkor azt szokta csinálni, hogy mindig ígérget, halogat, de soha nem csinálja meg. Aztán rászólok erélyesen és akkor bedurcizik meg mérgelődik, de pont emiatt a düh miatt "na én megmutatom az asszonynak" alapon megcsinálja egy pillanat alatt amiért már hetek, hónapok óta könyörgök nekik, pedig igazán aprócska dolgokra kérem meg, de hiába várom, hogy megjöjjön a kedve hozzá, ha magától nem tenné meg. Ezt tapasztaltam a barátnőimnél, hogy a szép szó nem mindig hat, szóval itt bukik a cikk nálam.
2015. máj. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
19%

"Ez a cikk egy hülyeség.persze h a férfinak is kell segíteni a munkában,de a baj ott kezdődik,hogy rengeteg olyan lusta nő van,aki semmit nem csinál otthon,és a pasival akar mindent megcsinaltatni,merthogy egyenjogúság,és akkor az ő kis popoját ki kell nyalni,meg nehogy már vki szemrehányást tegyen a kupi miatt.de elárulom,egy igényes nő rendet tart maga körül,nem vár a pasira. 28/N"


A tökéletes válsz (és feleség). Ennyi.

37F

2015. máj. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
90%

"a férfinak is kell segíteni a munkában"

Itt van a kutya elásva. Mert a "férfinak" nem segíteni kell, hanem arányos rész vállalni a feladatokból. Az a baj, hogy ha egy férfi besegít, mondjuk havonta egyszer elmosogat, ne adj isten fölporszívóz, vagy elindít egy mosást, akkor már hanyatt is esik a feleségük, hogy hát ez a Laci micsoda remek ember, hát besegített a KÖZÖS otthonunk tisztán tartásában. A háztartás nem a nő dolga! A háztartás azoknak a dolga akik benne laknak az adott házban, legyen ez egy, kettő vagy nyolc ember.

Amúgy a cikk teljesen baromság, az a kép ami meg oda van biggyesztve az valami fölháborító. Nem kell átesni a ló túloldalára sem.

Na hát végül is nekem tökmindegy ki hogyan éli az életét. Az én férjem szerencsére nem segít nekem, soha fel se merült benne, hogy segítsen. Egyszerűen elvégzi az éppen szembejövő, szükséges dolgokat, ahogyan én is. Nincs semmi megállapodás, semmi szuper beosztás, egyszerűen megcsináljuk amit meg kell és ezzel már egy potenciális konfliktusforrást ki is iktattunk az életünkből.

2015. máj. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
85%

"egy igényes nő rendet tart maga körül,nem vár a pasira."

Ez fordítva nem igaz? Egy igényes férfi rendet tart maga körül, nem vár a nőre. Ez szerinted így nem állja meg a helyét? Szóval akkor minden pasi aki a zasszonytól várja a teljes háztartás elvégzését az egy igénytelen állat? Hát sajnálom hogy te csak ilyet találtál.

2015. máj. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!