Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja a pasi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja a pasi, hogy egyszer kedves, utána bunkó?

Figyelt kérdés
Egyik nap csomót beszélünk, lelkizünk is meg minden, utána meg másnap már kb. válaszolni sem akar...
2016. szept. 2. 07:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kérdezd meg tőle. Lehet, hogy elfoglalt.
2016. szept. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak annyi a válasza erre mindig, hogy ő nehéz eset...
2016. szept. 2. 07:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre meg legyen a válaszod, hogy cink, mert te meg nem vagy súlyemelő...


Nem tök mindegy, miért csinálja, ha neked ez nem jó, és nem érzed jól magad a pasival?! Ki kell tenni, és kész.


Egyébként lehet, hogy csak játszani akarja az eszét, mert ugye már ezerszer megírták a gyakorin, hogy a nőknek a bunkók kellenek.

Vagy tényleg egy büdös bunkó, csak még az elején néha teszi a szépet, de hamar meg fog változni.


Időpocsékolás nekiállni sakkozni, hogy miért ilyen, mire gondolhat, stb. Hagyd a fenébe, majd keres magának olyan nőt, akinek bejön ez a színjáték. Te meg találsz olyat, aki elsőre el tudja dönteni, hogy mit akar tőled, és hogy most akkor kellesz neki, vagy nem, kedves veled, vagy nem.

2016. szept. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Azért amiért én is ezt csináltam a barátnőmmel. Mert egyik nap ráakaszkodik az emberre, folyton dumálni akar és nem hagy nyugalmat az embernek. A férfiaknak nyugalomra is szükségük van, nem csacsognak egész álló nap!
2016. szept. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Mert tudja, hogy erre vágysz. Ha folyton csak lelkizne veled meg egymás vállán sírnátok, akkor képtelen lennél férfiként tekinteni rá, azonban ha néha bunkózik és válaszra se méltat azzal kifejezi azt a domináns énjét, aminek nincs szüksége rád, ezzel pedig automatikusan hatni kezd a te szubmisszív énedre és onnantól kezdve te automatikusan akarni fogod őt, hisz elhintette azt a gondolatot a fejedben, hogy "ha nem válaszol, akkor biztos nem is vagyok olyan fontos neki, ha pedig nem vagyok fontos neki, akkor nyilván van valaki más, aki fontos neki, ergo jobban kell pedáloznom, hogy én legyek a legfontosabb az életében". Ennyi az egész, a srác gondolom tisztában van néhány pszichológiai alapvetéssel és most épp ezeket alkalmazza rajtad és a kérdésed maga a bizonyíték arra, hogy sikerrel járt, hisz te máris kételkedni kezdtél saját magadban és a saját fontosságodban, aminek a következménye jó eséllyel az lesz, hogy még jobban ráfeszülsz a dologra.
2016. szept. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5: Letiltason gondolkodom:DD
2016. szept. 2. 09:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy más problémája van, másokkal van gondja és azt vetíti rád vagy egyszerűen ilyen ingatag hangulatember. Nem biztos, hogy tudatos.

Ha tudatosság van mögötte, és tegyük fel, hogy nem adtál rá okot, akkor játszmázik.

Tudatosítani kellene vele, hogy neked ez nem pálya.

Megszokta, hogy te ettől függetlenül nem lépsz semmit, tehát megengedheti magának ezt a viselkedést, ez a későbbiekben sem fog változni csak nehezebb lesz vele.

2016. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Az 5-ösnek igaza van. Tudja, hogy nektek nőknek ez kell. Ha mindig kedves lenne veled, unalmasnak tartanád, és már rég nem érdekelne téged.
2016. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Akkor ti nagyon összekeveritek a fogalmakat és a kommunikációs érzéketekkel is baj van, nem elég kifinomult.

Egy értelmes pasi pontosan tudja, hogy bunkózással semmire sem fog menni, és érzi a határokat.


A játékos csipkelődés nem egyenlő a bunkózással,- egyébként erre nem is mindenki vevő - vagy a ritka távolság tartás sem egyenlő hogy sorozatban elzárkózok a másiktól, lemondom a programokat.


Van aki szerint csak a pitiző kankutya vagy a bunkó seg.gfej viselkedési forma létezik. Mert ezt hallották valami nagyokostól. Hát nem. :)


Tényleg csak a hülye nem ezt fogja fel, és köbüki módjára végletekben tud csak gondolkodni. Nagyon sajnálom.


Mi lenne, ha kiválasztanátok egyetlen nőt, akiért odavagytok és őt próbálnátok tüzetesebben megismerni? Nem húsz csalit belógatni, és amelyik ráharap azzal foglalkozni, legalább nem kellene ugyanazokat a sablon metódusokat ráhúzgálni mindegyikre, mert nem mindenkinél lesz nyerő.

Az életben nincsenek tuti biztos tippek.

2016. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyet tiltottam le tegnapelőtt :) Tedd ezt te is, mert meg fogsz könnyebbülni!!!!! :D
2016. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!