Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha régen kedvelt egy pasi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha régen kedvelt egy pasi, de akkor elutasítottam, most meg én futok utána akkor ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
miért tőlünk kérdezed?
2016. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:

A: igen

B: nem

2016. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha én lennék az a pasas és rajtam múlna, akkor nem lenne belőle semmi.
2016. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja. Van olyan aki dacból sem kezdene olyannal, aki már egyszer elutasította. Van aki örülne, hogy meggondolta magát az illető. Egy próbát szerintem mindenképp megér!

Persze attól is függ, hogy mikor elutasítottad, azt miként tetted? Ha bunkón, akkor kicsi az esély, ha korrekt voltál, akkor azért jó esélyed van. :)

Sok sikert! ;)

2016. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyél egyértelmű, mondd meg neki kerek perec, hogy összejönnél vele! Másképp szinte biztosan nem lesz belőle semmi, hiszen már elutasítottad.
2016. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtisztább az lenne, ha szemtől szembe megmondanád neki, hogy úgy érzed, nagy hibát követtél el azzal, hogy elutasítottad, akkoriban talán még nem ismerted eléggé, nem alakultak ki benned még érzelmek iránta és megkérdezed, hogy ő hogy érzi, ezek után lehet-e még köztetek valami.
2016. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnyerte a lottót?
2016. jan. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!