Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar segíteni a srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar segíteni a srác a lelki problémáim megoldásában?

Figyelt kérdés

Tetszem ugyan neki, de csak barátok vagyunk, mert azért nem szerelmes belém.


Mindig mondja, hogy nyíljak meg neki, mert sosem mesélek magamról, és hogy így soha nem fog megismerni. 1-2 dolgot mondtam már neki a múltamrol, de nekem tényleg rengeteg problémám van, totál lelkiserult vagyok, és ezt látja már ő is, de mégis próbál segíteni, meg tanácsokat adni, de nem értem, hogy miért.


Legutóbb még azt mondta, hogy nem lesz senkinek a lelki szemetese, oldják meg, ahogy tudják, velem mégis foglalkozik. Bajnak nem baj, csak nem tudja, mire vállalkozik. :D Rajtam sajnos nem nagyon lehet segíteni. Ezért is zárkózok be mindig, mert csak elijesztenek mindenkit.


Ti mit gondoltok?

20L


2016. szept. 2. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy egyszerűen a jószándék vezérli, szimpatikus vagy neki, és tényleg segíteni próbál. Ha megbízol benne, szerintem nyugodtan nyílj meg neki.
2016. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ket jo tanacs az eletre:

1. Sose szegyelj segitseget kerni, abbol baj nem lehet.

2. Ha valaki segit, akkor koszond meg, fogadd el

2016. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert nem tudja, hogy ez egyenes út a barátzónába.
2016. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!