Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rájött a srác, hogy mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájött a srác, hogy mégis csak akar engem, vagy mi történt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja letöröltem őt facebookról is, és nem is beszéltünk jó ideje, mert nekem tetszett, és egyébként én is neki valamilyen szinten, de valahogy nem lett semmi, csak barátok voltunk, és ez nekem rosszul esett, könnyebb volt így, hogy nem beszéltünk.


De most visszajelöltem őt nemrég, mert hiányoztak a beszélgetéseink, és mert senki más nem tudott még ennyire megnevettetni. Visszaigazolt ő is, és azóta egész nap csetelünk, azt mondta, hogy egyáltalán nem haragudott rám, és nagyon örült annak a pár pillanatnak is, amikor látott a suliban egyszer. Randizni is elhívott most, jövő héten megyünk.


Ti mit gondoltok, csak nekem fura ez az egész? Mi ütött belé hirtelen?


21L, 22F


2016. júl. 9. 21:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem talált jobbat. Tudod "Ha nincs ló, jó a szamár is. "
2016. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ő nagyon romantikus fiú, nem szokott csajozgatni, mert nem tudna hozzáérni sem egy vadidegenhez, ezt ő mondta egyébként, szóval nem gondolnám, hogy erről van szó.
2016. júl. 9. 21:12
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
"ezt ő mondta" Faja! És ha én azt mondom Bill Gates fia vagyok, azt is elhiszed?
2016. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jól ismerem már őt, tudok az exéről is, meg akikkel ismerkedtek, és tényleg ilyen srác.
2016. júl. 9. 21:15
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Ha ennyire tudod, akkor minek írsz ki bármilyen kérdést? Mindent tudsz úgy látom!
2016. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mivel jó barátok vagyunk, nyilván. De azt nem tudom, hogy mit gondol rólam. Neked sem muszáj válaszolnod:D
2016. júl. 9. 21:18
 7/21 anonim ***** válasza:
Menjél feküdjél. Hátha kialszod.. habár...
2016. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Inkább neked kellene aludnod, ha egy kérdésre sem bírsz normálisan válaszolni:)
2016. júl. 9. 21:24
 9/21 anonim ***** válasza:
A te agyatlanságodra senki sem akar válaszolni! Így is csak én vagyok itt. Más már a kérdés címétől elmenekül.:D
2016. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hadd meneküljenek, nem nekik lesz randijuk:D
2016. júl. 9. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!