Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovátsi János kérdése:

Ha a Margitszigeten vagy bármilyen parkban, téren látok estefelé két lányt beszélgetni, érdemes odamenni hozzájuk ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szerintem igen, de várom az észrevételeket, tapasztalatokat ezzel kapcsolatban, volt-e valakinek sikere ilyen módon, sikerült e így csajt felszedni és hogyan? Részletekre is kíváncsi vagyok, első sorban olyanoktól várok választ akik ezt tényleg megpróbálták.

(én már sokszor láttam így lányokat de eddig még nem mentem oda hozzájuk, csak egyszer a vonaton)


2016. szept. 2. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer próbáltam...

Elég durván elküldtek a fenébe, mert megzavartam a romantikus randevújukat.

2016. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

1.es :DDD

na igen soha nem lehet tudni


a válasz : vagy igen vagy nem ...

2016. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz?
2016. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Elsőnek: konkrétan melegek voltak? Az olyanok nekem sem kellenek...
2016. szept. 2. 10:28
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Megpróbálni meg lehet, max elküldenek. Én lányként mondom, hogy ha a barátnőmmel elmegyek beszélgetni, akkor nem pasizni megyünk, így én mindig elküldtem, ha valaki odajött, de mindenki más.
2016. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: konkrétan csinosak és formásak voltak, a padon ülve beszélgettek. Gondolod, ha épp smárolnak, akkor odamegyek? :D


Ilyen esetben nyerőbb felállás, nekem legalább is jobban bejön, ha egy haverral vagy te is. Nagyobb esély van rá, hogy beszélgetni kezdenek, és kisebb az esély, hogy a sötétben mutogatós szatírnak gondolnak, aki áldozatot keres.

2016. szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát... megpróbálni meg lehet, de azért ha a barátnőmmel kettesben vagyok, és mondjuk látványosan nemcsak hülyülünk, hanem tényleg beszélgetünk, akkor én a magam részéről illetlenségnek tartom, ha vki nem tiszteli azt, hogy mással foglalkozunk, és odajön jópofizni... aztán 2 perc után rászáll az egyikünkre, mert gondolom, nem mind a kettőt akarod felszedni egyszerre (utóbbi még gázabb...). És akkor ha az adott csaj kapható rá, a másik lesz a "3. kerék", amikor alapvetően úgy volt, hogy ők ketten csinálnak közös programot. De más lányoknál meg lehet, hogy másképp működik.
2016. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Ha jól nézel ki, akkor érdemes. Ha nem, akkor nem.
2016. szept. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem kéne őket zavarni. Nem azért vannak kint a parkban, a szigeten, vagy bárhol, hogy epedve várják a puncira éhes kanok támadásait.
2016. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De én konkrétan nem komoly beszélgetésben láttam őket, hanem inkább hülyülni. Meg voltak aki rapet hallgattak éjjel 11-kor.
2016. szept. 2. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!