Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Margitszigeten mennyire...

Margitszigeten mennyire biztonságos kocogni? Engem nagyon sok kutya támadás ért már kocogás közben. Esetleg a 16-15. kerület környékén hol érdemes kocogni? Ahova nem viszik ki a dögöket?

Figyelt kérdés
nagyon unom hogy én mint sportoló nem tudom használni a közterületeket. Nem tudok edzeni, sportolni anélkül hogy a lábamnak ne essen egy dög. szeretnék tanácsot adni hogy mit tudok tenni? merre érdemes menni? szeretek kocogni. sokat. 10-20 kilómétereket is olykor, és nem akarom feladni ezt a hobby-mat pár rohadt korcs miatt.....
2015. nov. 25. 17:20
 1/4 A kérdező kommentje:
adni = kérni. elnézést
2015. nov. 25. 17:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapjában véve biztonságos, én kutyával eddig még nem kerültek konfliktusba, viszont mostanában volt támadás a szigeten, így ha netán nő vagy akkor sötétben már érdemesebb lehet csak a pesti oldalon futni, ott jobb a világítás, de 20km azért durva lenne oda vissza ;)


Engem férfiként 5+ év alatt még soha semmi atrocitás nem ért

2015. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
85 kilós férfi vagyok. és nem este szeretnék kocogni hanem napközben vagy délelött. nincs kötött munkaidőm. úgyhogy be tudom iktatni. nem is akarok 20 kilómétert, csak írtam hogy olykor olykor nagyon szeretek annyit is menni. mondjuk 16 ból csepelre kikocogni. :) de ez csak egy példa.
2015. nov. 25. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:
A Rákos-patak mentén elég sokan szoktak kocogni. De nem hiszem, hogy sokkal kevesebb kutya lenne, mint a Margitszigeten. Régebben sokat futottam a Margitszigeten, de sosem volt gondom kutyákkal.
2015. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!