Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik hamis vonzalom a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hamis vonzalom a nőknél?

Figyelt kérdés

Nincs vonzalom csak annyira szimpatikus hogy vonzónak érzi stb. Vagy nagyon akar valakit és magára erőlteti a vonzalmat.

Persze pár hónap múlva az ilyen kapcsolatok véget érnek


2016. szept. 2. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Ajjaj, nőknél rengetegszer van ilyen. A pénz nagyon gyakran vált ki hamis vonzalmat egy gazdag pasi iránt...
2016. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Olyan esetben ahol szegény a pasi

...

2016. szept. 2. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Létezik, és nem csak érdekből (pénz, befolyás). De ahogy írtad is, pár hónap alatt véget ér.
2016. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aperitif ***** válasza:
100%

"Nincs vonzalom csak annyira szimpatikus hogy vonzónak érzi"

Értelmezhetetlen mondat. Nem tetszik, csak annyira kellemes a látványa, hogy tetszetősnek látom. Nem meleg, csak annyira magas a hőmérséklete, hogy melegnek érzem. Nem finom, csak annyira ízlik, hogy finomnak érzem. Ha valaki szimpatikus, akkor az vonzó, ha antipatikus, akkor meg taszító. Ha valakit nagyon akarok, akkor azt valószínű, azért van, mert vonzó, ebben az esetben nem kell semmit magamra erőltetni. Kivéve azt az esetet, amit az egyes írt, nem a férfi a vonzó, csupán a pénze, de ebben az esetben az ember lánya nem a vonzalmat erőlteti magára, csupán elviseli, hogy egy visszataszító férfi matasson rajta. Ehhez csak erős gyomor kell, ha az megvan, egyáltalán nem biztos, hogy az ilyen kapcsolatok pár hónap alatt véget érnek.

2016. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen, nekem is csak így volt eddig barátnőm.
2016. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom másnál hogy van:)én sohasem tudtam megjátszani a vonzalmat.Ha valaki csak szimpatikus azzal max. jót beszélgetek. Vannak olyan nők is akik az általad irt okok miatt vannak valakivel.
2016. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!