Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a dohányboltos csaj 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a dohányboltos csaj 24 éves létemre elkéri tőlem a személyit, esélyem sincs arra, hogy valaha komolyan vegyenek a nők, vagy legalább egy nő?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor előfordul, hogy személyit kérnek tőlem, csajozás tekintetében eláshatom magamat igy? Nekem nem jó ez az állapot, de nem tudok a külsőmmel mit csinálni.

#csaj #külső #gyerekesarc #itélés
2016. szept. 3. 13:02
1 2
 1/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
81%
Ha te is lemondtál magadról akkor eláshatod magad. Ha nem, akkor még ne temess semmit.
2016. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

A két dolognak nem sok köze van egymáshoz. Oké kisfiús arcod van, ÉS? Vannak csajok akik ezt imádják. A hangsúly, a kiálláson van. HA szerinted király vagy, akkor az is leszel. :)

Légy magabiztos, bátor, határozott és lovagias és akkor biztosan találni fogsz magadnak valakit.


20/L

2016. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Egy kis borosta csodákra képes. De sok lányt ismerek, akinek a fiatalos arcú srácok jönnek be, amilyen Te is vagy. Lehet életed szerelme pontosan ezért szeret majd beléd. Amit ma hátránynak gondolsz, lehet holnap előnnyé válik :)
2016. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
velem is ez van elegge kis fiusan nezek ki a tiniknel meg lehet sikered
2016. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Én 32 éves vagyok, de tőlem is elkérik és letegeznek simán.
2016. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
A dohányzás gátolja a fejlődést. ÍJT...minek szívod
2016. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Költőnő? ***** válasza:
64%
Tőlem még 28 évesen is elkérték. 30 felett szoktak lenni csak róla kb, de mai napig tegeznek mhol. Néha ki****tt idegesítő.
2016. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6: 24 évesen hova fejlődne már? A fiúk a magasságukat max 21 évesen érik el. Egyébként is közhelynek tartom a cigi megállítja a növekedést dumát. Ha a kérdező szereti, akkor nyugodtan szívja. Feltételezem, hogy kedves kérdező, te sem vagy még 175 sem, szóval akkor nem véletlen, hogy a gyerekes arcoddal megspékelve jóval fiatalabbnak könyvelnek el.
2016. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok én is és tőlem is mindig elkérik. új helyen kérdik hogy most végeztem a középsuliban? nem, mondom az egyetemen már tavaly. engem nem zavar, sőt később majd hasznunkra válik, hogy nem néznek idősebbnek :)
2016. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Még mindig jobb, ha a dohányboltos kéri a személyit, mintha a buszsofőr kérné a nyugdíjas igazolványt. :-))
2016. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!