Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy akárhányszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akárhányszor elmegyek egy fesztiválra/ szabadtéri rendezvényre minden egyes alkalommal reménytelennek érzem, hogy valaha lesz csinos barátnőm?

Figyelt kérdés

Először is meg lehet kövezni, de nekem a csinos lányok jönnek be. Nem érdekelnek az olyan érvelések, hogy válassz magadnak valót. Jóképű vagyok, csupán annyi a "hibám", hogy testalkatra nem vagyok fejlett (alacsony, vékony), így nem is vagyok férfias, inkább kisfiús. Ezt csak azért említem meg, mert sokak szerint az arc a legfontosabb, bár ebben eléggé kételkedem. A lényeg, hogy az ízlésemen nem tudok változtatni, úgyhogy aki ettől nem tud elvonatkoztatni, az inkább légyszíves ne is válaszoljon! A kérdésre visszatérve: Néha szemezek szép csajokkal, de olyankor sem tudom eldönteni, hogy azért figyel, mert jóképű vagyok, vagy azért, mert csodálkozik, azon, hogy lehetek ilyen infantilis. Mondjuk én is szembesültem már ezzel az érzéssel, amikor megláttam egy nagyon szép arcú csajt, miközben volt rajta rendesen plusz és azt, gondoltam: "Még akár el is tudnék vonatkoztatni a testalkatától olyan jól néz ki." Vajon egy lány is gondolkodhat hasonlóan? Tehát ez szokott történni velem a hétköznapokon. Viszont minden egyes alkalommal, amikor elmegyek egy rendezvényre és látom, hogy amellett a rengeteg csinos, szép csaj mellett milyen kaliberű fiúk sétálnak (magasak, sportosak, dús hajúak stb.) csak ezekre tudok gondolni: "Minek jövök ilyen helyekre?", "Miért nem adott nekem ilyen esélyt az élet?", "De sz*r érzés ezt látni?", "Azért sem veszek róluk tudomást." stb. Mintha csak a drága autókat bámulnám a parkolóban, miközben próbálom beindítani az ezres Suzukimat. Kb. ilyen érzés. Ja és amire nagyon szeretnék választ kapni: Mi az oka annak, hogy az ilyen bor/sör fesztiválokra, ilyen-olyan rendezvényekre mindig összegyűlnek az "álompárok", mintha csak provokálni akarnák a pórnépet, hogy "Nézzetek minket, milyen gyönyörűek és boldogok vagyunk!". Persze tudom, hogy nem minden esetben így van, de sokszor ezt szűröm le a viselkedésükből (10 másodpercenkénti érzéki csók, a csajt az ölébe ülteti és épp csak az hiányzik, hogy...és direkt nem nézek rájuk, mert észrevettem, hogy egy kárörvendő mosoly kíséretében valamelyikőjük smárolás közben fél szemmel mindig rám pillant, mintha csak ezt mondaná magában: "Ezt figyeld k*******g, és most nézz magadra.").

És ilyenkor tönkremegy az egész napom, magam alatt leszek, nem ízlik a kaja/pia és legszívesebben azonnal hazamennék, hogy ne legyek emberek között és elfelejtsek mindent. Szóval egy rohadt fájdalmas lelki őrlődésen megyek keresztül, minden egyes alkalommal, amikor meglátom, hogy egy csinos csajnak milyen pasija van. Na ezzel kapcsolatban írjatok nekem valami biztatót, mert most is tiszta depis vagyok. :(



2016. aug. 21. 12:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
14%
Mert alacsonyként valóban nem lehet barátnőd. Nemhogy csinos, hanem semmilyen nem lehet.
2016. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
:D
2016. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%

1. És kérdező.


Ez hülyeség. Engem nagyon csinos nőnek mondanak. És a pasim 162 cm én meg 168 vagyok és nagyon szeretem köszönjük szépen jól vagyunk

2016. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
Van egy tök jó elmélet pszichológiából. Nem ragozóm, de a lényeg, hogy te vagy az áldozat. Nem fogunk tudni neked semmilyen biztatót mondani, mert mindenre lesz egy magyarázatod vagy egy "de pedig"-ed. Neked csak önbizalom kéne, akkor talán kinősz a kishitűségből. Elég egy jó duma, egészséges önbizalom és nyitott természet. Utóbbi ha fesztiválozol talán meg is van. A kisfiús testalkat meg idővel változik, de ha elkezdenél izmot építeni akkor lehet haladnál is valamerre. Lehetsz te akármilyen vékony, kitartással fog ott izom fejlődni. Szakál, borosta? Éveket tud csalni. Tét nélkül ismerkedj és ne azon agyalj hogy ki miért néz téged.
2016. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
14%
#3 Messziről jött ember azt hazudik, amit akar.
2016. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%

Én is vékony voltam, amíg nem kezdtem el valami olyat sportolni, amit tartósan is tudok rendszeresen űzni. Egyáltalán nem vagyok hízékony, fogyásra vagyok hajlamos, de a soványságból életmódváltással kitörtem.


Az ízlésed olyan, amilyen, ha nem tudsz változtatni ezen, akkor nem tudsz, ezt hagyjuk is, de önmagadon tudnál segíteni, hogy közelebb kerülj, hasonlóbbá válj az ideálodhoz.

A csinosság nem feltétlenül születési adottság, sok nő sokat tesz azért, ahogy kinéz, és itt nem is biztos, hogy a kinézet a legnagyobb eltérés közted és az ilyenek között, hanem az életmód.


A másik meg, hogy ahogy olvaslak, túlkombinálsz dolgokat, kétlem, hogy ennyire túlgondolnák a dolgokat, akik mondjuk csak véletlenül rád néznek, mint ahogy te gondolod.

2016. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
kicsit irígynek tűnsz :)
2016. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#4: Hiába szedek fel izmot, ha magasabb nem leszek. Sőt, inkább attól félek, hogy alkatilag az arányaim (kar, láb, mellkas) még rosszabb lesznek.
2016. aug. 21. 13:28
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

ahogy mások is írták. javítani kellene az önbizalmadon, a hozzáállásodon, azon ahogy a világot szemléled és ha bajod van a külsőddel, akkor azon is. nyilván magasabb nem nagyon leszel, de a soványságon pl. lehet változtatni, ha te ezt problémának érzed. vannak, akiknek nehezen megy, de a megfelelő életmódváltással és edzésmódszerrel el tudod érni, hogy ersőebb, férfiasabb legyen az alkatod. ez csak rajtad múlik. ahogy írták, az öltözködés, frizura, borosta, szakáll, stb. is sokat változtathat a megjelenéseden. na meg a viselkedés, stílus, témaválasztás, beszédmód, stb. ha nem csak a megjelenésed gyerekes, hanem az érdeklődési köröd, stílusod is, akkor nehezebben fognak komolyan venni és férfiasnak tartani. persze ettől még lehet, hoyg valakinek pont ez jön be, csak akkor meg kell őket találnod. vagy változtatnod, hogyha olyan helyen keresel, ahol ez nem annyira népszerű.


a legfontosabb az önbizalomhiány leküzdése és a világszemléleted átformálása. nagyon negatív, ahogy leírod azt, hogy mit feltételezel, máshok hogyan gondolnak rád. ezek nagyon erős kognitív torzítások, nagyon negatívan látod magad és ezért hiszed, hogy mások így gondolkodnak. valószínűleg az esetek túlnyomó többségében még csak fel sem tűnsz és nem is gondolnak rólad semmit azok az emberek, akikről azt hiszed, hogy rosszat gondolnak rólad és direkt téged akarnak provokálni. lehet, hogy érdemes lenne keresned egy jó pszichológust, vagy valamilyen személyiség fejlesztő tréninget, ahol segítenek levetkőzni ezeket a gátlásaidat és egyenesbe hozni saját magaddal.

2016. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Te beteg vagy... magasrol tesz rad mindenki. Nemhigy azzal foglalkoznak hogy jaj mutassuk mar meg ennek az alacsony kisfiunak hogy mi milyen boldogok vagyunk. Ha kihuznad a fejedet az onsajnalatbol meg sajat valagadbol, rajohetnel nem korulotted forog a vilag.
2016. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!