Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet valaha úgy barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha úgy barátnőm, hogy az egyetemen kívül semmi célom?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt kell érteni, hogy tényleg semmi. Nem sportolok (pedig kellene, mert nagyon vékony vagyok), nincsenek haverjaim (sosem érdekeltek az emberek, csak ha valami célom volt velük, igaz mást sem érdeklek), nincs hobbim, nincs véleményem akármilyen témáról. Programozónak tanulok, de még a saját szakmám sem érdekel, csak azért tanulok, hogy pénzem legyen a jövőben. Talán az egyetlen esélyem egy gold digger lenne (persze ha nekem is összejönnek a dolgok), mert a nőkkel abszolút nem tudnám magamat megértetni. Szeretnék ezen a helyzeten változtatni, csak sajnos nem tudom, mit és hol kellene először elkezdeni?

2016. febr. 26. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fejezd be!
2016. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fuh de nem élvezed az életet... Vagy igen?
2016. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet. De minek is neked? Ott vagy magadnak.
2016. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet
2016. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

És akkor egészen pontosan miért akarsz barátnőt?


Ha csak szexet akarsz, menj prostihoz, akkor nincs járulékos cécó. Nem igazán kelted azt a benyomást, hogy hajlandó lennél befektetni egy csomót egy kapcsolatba.


És amúgy miért nem változtatsz? Miért vagy ilyen (biztosan van oka)?

2016. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te nem érdemled meg
2016. febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%

programozás=pénz=nő


Neked barátom semmi problémád nincs.

2016. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen kérdező programozás=lóvé ami implikálja a sok sok nőt.

De igényes lehetnél mondjuk mehetnél edzeni,mert vékony palitól jobban semmitől nem undorodnak.

2016. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Ez azért nem teljesen igaz, mert az alacsony és ocsmányoktól undorodnak a legjobban tapasztalataim szerintn amilyen én is vagyok.
2016. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9-nek: Alapvetően minden olyan pasastól undorodnak, akire nem tudnak férfiként tekinteni és nem menő a barátnők előtt, szóval tanulj, keress pénzt hátha neked is összejön egy aranyásó. ;-)
2016. febr. 26. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!