Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi erre a racionális magyaráza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erre a racionális magyarázat? Egészen döbbenetes!

Figyelt kérdés
Ismerek egy huszonéves egyetemista (büfészak!), egyáltalán nem gazdag, alacsony (166-168), szemüveges, gyerekes kinézetű (nyikhaj) és elég introvertált srácot, akinek egy vele egymagas, hihetetlenül csinos és szép barátnője van. Tehát minden olyan tulajdonság jellemző rá, ami hátráltatja az embert a csajozásban. Amikor ezzel szembesültem, köpni-nyelni nem tudtam az értetlenségtől és azon morfondíroztam, hogy ő csinál-e valamit rohadt jól vagy inkább k**** nagy szerencséje van. Szerintetek egy ilyen srácnak, hogy lehet csinos barátnője. Egészen biztos, hogy rajtam kívül is még néhány tucat embernek kikerekedne a szeme, ha ilyet látna, mert csinos/szép csajokat az esetek 98%-ban csak +175-ös, férfias testalkatú és kinézetű fiatal szépfiúkkal lehet együtt látni. Ti mivel magyaráznátok a sikerét?

2016. szept. 3. 19:08
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
82%

Talán minden rendben van a személyiségével és a lány szemében tökéletes "boyfriend material"?


Amúgy mutathatnál 1 képet róluk, kíváncsi lettem :D

2016. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
44%

Szerencse,ennyi.Ez kb. olyan mintha megnyernéd az ötöslottót,csak neki most az élet más formában adta meg a dolgokat...

25/F

2016. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
85%
Azzal, hogy nem a gyk-n sír a többi pasival, akik szerint minden nőnek csak a kisportolt, 175+-os gazdag pasik kellenek, és nem nyomatja a nőgyűlölő szövegét arról, hogy minden nő egy ribizli vagy minden nőnek csak a bunkó pasik kellenek.
2016. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
#1: Természetesen a személyiségi jogok tiszteletben tartása végett nem küldhetek képet, de képzelj el egy irtó csinos, érzéki szépségű érett szőke gimis csajt, ahogy a jóllakott óvodás kaliberű "nerd" kisöccsével sétál együtt, csak éppen ő a pasija.
2016. szept. 3. 19:16
 5/50 anonim ***** válasza:
0%
Régen fősulin volt egy srác kb ugyanígy nézhetett ki. Nem tudom miért de körülrajongták a lányok... S R azóta egyemre jár???
2016. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
#3: Tényleg? Akkor magyarázd meg nekem, mi az oka annak, hogy szökő évente is nemhogy ilyen kaliberű csajjal, de még egy átlagos szépségű, de azért vonzó lánnyal sem látok együtt ilyen kaliberű srácokat/pasikat, sőt még olyanokat sem, akiknek jóval kevesebb "előnytelen" tulajdonsága van (csak önmagában alacsonyak és introvertáltak vagy kevésbé szépek és nem gazdagok).
2016. szept. 3. 19:19
 7/50 anonim ***** válasza:
29%
Valamilyen szinten biztos, hogy szerencse is, de itt inkább valami más áll a háttérben: vagy qrva jó személyiség, vagy sok zöldhasú, esetleg betonkemény répa. Válassz! :D
2016. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem miért kell irigynek lenni más boldogságára.


Lehet az a srác különb nálad, ezért van csinos, szép barátnője.

2016. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
#7: Akkor max a "betonkemény répa" lehet a válasz, mert mint a kérdésben is írtam, közel sem gazdag és introvertált személyiség. Bár a "betonkemény répát" meg nem nagyon tudnám elképzelni egy infantilis alacsony testalkattal. :D
2016. szept. 3. 19:24
 10/50 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak a huga? :D
2016. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!