Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki a nők szemében ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a nők szemében ha egy pasi évek óta szingli? Mert nem megy neki az ismerkedés!

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül!
2016. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, sőt, én örülnék neki, mert azt jelentené, hogy nem megy bele egy kapcsolatba csak azért, hogy ne legyen egyedül.


35/N

2016. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam egyáltalan nem, sőőőt... 😚
2016. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Előttem szólók... Őszintén! Mire jó ez az álszenteskedés?
2016. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Fordítsuk meg a kérdést. Neked ciki lenne, ha egy nő évek óta szingli lenne? Szerintem nem, mert ez azt jelentené, hogy van tartása, nem bújik ágyba minden jöttmenttel, és az igazit keresi. No, ezután van még kérdés?


30F

2016. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
#5 Ne haragudj, de az, hogy valakinek nincs kapcsolata, nem jelenti azt, hogy nem is szexelt senkivel.
2016. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki! Nekem az a lenyeg, h legyen humorerzeked, valamennyi izmod es kedves legyel.

N

2016. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem ciki, miért lenne az?


Sőt..én kmolyabban venném a srácot, hogy nem randizik minden hétvégén más csajokkal...szóval plusz pont.


Viszont, ha megtudnm, hogy ide írogat ilyen kérdéseket, az engem is elbizonytalanítana...

2016. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam h nem ciki csak melegnek néznek.
2016. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj..nem ciki:) jó ismerkedést..
2016. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!