Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte férfiak! Sokatoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte férfiak! Sokatoknak tetszenek az ilyesmi lányok? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2016. szept. 5. 22:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Nagyon nem.
2016. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból ilyesmi?
2016. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Hát amolyan igaz díszpitsa:


-plázacicás stílus

-bazi nagy cicik

-colos, izmos test

-agyonbarnított bőr


Azok a nők akiket elvileg nem szerettek aztán mégis mindenki utánuk fordul...

2016. szept. 5. 22:17
 4/38 anonim ***** válasza:
Igen nekem tetszene...
2016. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
nem épp a zsánerem (ahhoz durván túl nagyok a mellei), de ettől még nem rúgnám ki az ágyamból. Ha az acát is lehetne látni, akkor arról is lehetne véleményt mondani, de a teste teljesen rendben van (és ha két számmal kisebb mellei lennének, akkor nagyon is rendben lenne.. )
2016. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Ami bejön rajta:

- magasság

- nagy mellek

- széles váll, keskeny derék, aka homokóra alkat-féleség


Ami nem:

- kerek arc

- plázacica stílus

- napbarnított bőr (bár ez inkább semleges, nem vonz különösebben, de nem baj, ha van)


Engem nem fogsz a plázacicák után fordulni látni, az hótziher.

2016. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a kepen lathato no.


26F

2016. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
30%
Testileg teljesen oké. De komoly kapcsolatot nem tudnék vele elképzelni. Csak egy példa: a legutolsó szerelmem egy smink nélküli, kissé kócos hajú, elég vékony lány volt, mindenféle cicoma nélkül. Számomra azonban tökéletes volt. :)
2016. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%

Nőként nem látom benne a problémát. Szerintem szép nő, annak ellenére, hogy elég széles a válla és kicsit túlzóan nagyok a mellei, de ha természetesek, akkor pontosan annyira tehet róla, mint bárki, akinek kicsi cicije van. Ezért utálni nettó irigység. És nem tudom, feltűnt-e, de a kép strandon készült, ott relatíve természetes, ha valakinek barna a bőre. Ez még önmagában nem árul el róla semmi negatívumot. Nehogy azt hidd, nem azért védem, mert bármennyire is így néznék ki- némi plusz kilókkal megáldott, kismellű átlagjulcsiként közel sem-, de szerintem objektíven nézve nem bűn a férfiak részéről ha azt mondják, tetszik nekik a képen szereplő nő.


Kérdező, ha savanyú a szőlő, akkor tessék tenni azért, hogy te is szép legyél. Vannak rá megfelelő eszközök, egészséges táplálkozás, mozgásban gazdag életmód, igényes öltözködés, és bár én sem használok, azért a smink sem éppen az ördög találmánya.

2016. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
0%
Ronda a bőre, a haja. Biztos nyafog is mellé stb. Nem.
2016. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!