Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek tetszenek a mély érzésű lányok?

Figyelt kérdés

Én mindig is érzékenyebb fajta voltam, mint az átlag. A barátaim nagyon kedves, megértő lánynak tartanak. Szeretek lelkizni másokkal, meg is szoktak nyílni nekem az emberek, és gondoskodó típus vagyok.

Viszont ehhez hozzájön az is, hogy sosem voltam egy nagyhangú, bulizós csajszi, inkább a nyugisabb programok híve vagyok, nem szeretem a nagy társaságot sem.


Ti kedvelitek az ilyen lányokat? Mert sokan esélyt sem adnak nekem, mivel nem nyílok meg azonnal...


21N


2016. aug. 29. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és valahogy csak össze jött egy kapcsolat szóval szeretik illeteve van aki szereti
2016. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, de ezen lányoknál lehet egy olyan veszély, hogy sok dolgot túlreagálhat, vagy nagyon könnyen megsértődhet az apróbb csipkelődéseken is. Ezért sokan félnek is ettől.
2016. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azzal a részével nincs gond, hogy nyugisabb vagy, csak tapasztalataim szerint az ilyen lányokkal nagyon nehéz ötről a hatra jutni. És egy idő után fárasztó lehet, hogy te próbálsz a másik kedvében járni, toleráns vagy vele, de érzed, hogy ő nem bízik meg benned, távolságot tart tőled, csak megy az energiád, miközben nem juttok előrébb pl. ismerkedés terén, mert mondjuk hónapokig kellene győzködnöd arról, hogy találkozzatok már, aztán a végén vagy belemegy, vagy nem, de azt tapasztaltam, hogy aki ennyi idő után sem megy bele, az annyira betegesen bizalmatlan, hogy az már fáj. Vagy ha találkozgattok, de folyamatosan azt érzed, hogy a másik még mindig nem engedi a közeledést, vagy nem tud feloldódni, akkor egy idő után az sem nyerő. Sajnos én nem egyszer tapasztaltam már hasonlót, ismerkedtem nehezen megnyíló lányokkal, hónapokig leveleztünk, próbáltam bebizonyítani, hogy nem akarok nekik rosszat, de aztán amikor közeledni próbáltam, nagyrészt vagy leráztak, vagy eltűntek. És hát elég rossz érzés, hogy belefeccölsz egy nagy rakás időt és energiát a semmibe, mert a másik fél borzasztóan bizalmatlan.
2016. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok bizalmatlan, és találkozok bárkivel szívesen, csak az elején még picit görcsös vagyok.
2016. aug. 29. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyilván keveseknek megy az, hogy rögtön az elején úgy beszéljenek szemtől szemben a másikkal, mintha évek óta ismerősök lennének. Csak ezzel a görcsösséggel az a baj, hogy olyankor a férfiak nagy része sem tudja, hogy mi is legyen, nehogy megbántsa valamivel a másikat, vagy sokan úgy érzik, hogy biztosan azért ilyen a nő, mert ők nem elég jók, és így ők is rágörcsölnek. Velem is volt már ilyen, azon pörgött az agyam, hogy mit csináljak, hogy feloldódjon az illető, nehogy félreértsen valamit, nehogy megsértődjön, és így a részemről is csak lavírozás lett az egészből. Ha idősebb lennél - vagy én fiatalabb -, én esélyt adnék neked a komolyabb beszélgetésre, csak már bennem lennének ezek a tapasztalatok. A 3-as delikvens voltam.
2016. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen. Engem inkább az ilyen lányok érdekelnek, amilyennek magadat is leírtad. A nagyhangú bulizós csajszikat nem kedvelem.


25F

2016. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak az ilyen nők a zsánereim.
2016. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a mélyérzésű lányokat, de csak akkor, ha hozzá őszinték is!!! Ez nálam nagyon lényeges.
2016. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen.

34F

2016. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!