Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az erős, "kemény", önálló nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erős, "kemény", önálló nők kevésbé kellenek a férfiaknak? Ijesztőek vagy hasonló?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 13:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem nem! Ha ilyen vagy, szívesen megismernélek!
2016. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Miért kellenének kevésbé?
2016. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
8%

Hát, lehetséges konfliktusforrás, ha nem azonos velem az érvelőkézsége. Sajnos az erős, és határozott jellem a nőknél sokszor az "azért is az lesz, amit én mondok"-típussal azonos. Ez számomra nem szimpatikus.


Önállóság mindig pluszpont.

2016. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

Nekem az az érzésem, hogy az általad leírt nők nem is igazán akarnak férfit. Lásd a politikai vezető asszonyok, iparmágnás nők, katonai vezérkar asszonyai nem soknak van férje. De soknak még barátja sem. Ez részben szép dolog is lehet, ha elveken alapul, részben "kit érdekel, saját döntésük", egy részük pedig sajnos mondjuk ki, férfigyűlölő is valamilyen szinten. Bár ők vannak kevesebben, szerencsére.


Bár sokan szeretik gonoszul megjegyezni ez utolsó kategóriáról, hogy "rájuk férne egy dugás", de szerintem valami más férne rájuk. Szeretetteljes légkör, teljes önelfogadás (nem az a fajta, hogy mindig bizonygatják, de tetteik folyamatos beteges bizonyításvágyban úsznak) Igaz sokuk nem tudna már mit kezdeni vele. A problémák forrása gyerekkori lehet - furán hangozhat, de a túlzásba vitt keménység, beteges sikermánia is ugyanolyan "rossz" is lehet, mint az alulteljesítéssel járó mentális problémák...

2016. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Sok ferfi vagyodik a dominans szerepre. Kar tagadni. Szoval igen, kevesbe vagy kapos ilyenforman. Ez a nagy budos igazsag.
2016. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem pont fordítva van ez: az ilyen nőknek nem kell férfi. Maximum szexre, de az megy párkapcsolat nélkül is.
2016. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

En ilyen no vagyok es igenis vagyom parkacsolatra. Van is elettarsam. A halkszavu szolidsaga , lagysaga vonz es izgat. Meg az is, h olyan kedves velem meg gyenged. A gyerekeket is utalom, de ot le akarom masolni kesobb egy kozos gyerek formajaban <3 Azert is bejon, mert nem alfa.

Ne legyen minden pasi hatarozott. Akkor kivel ismerkedne a tobbi hatarozott no? Igenis vonzoak a gyenged, kedves, hatterbe huzodo ferfiak!

N

2016. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es! Neked azért vonzó a "szelíd" férfi, mert te karakteres vagy. Két dudás egy csárdában nem fér meg, szóval igazi egyéniséggel ki sem jönnétek, állandóan gyilkolnátok egymást.
2016. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
54%
Balf-szoknak lehet ijesztő, de egy egészséges énképű, magabiztos embernek bizonyára nem az.
2016. szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
Elég taszító, mi van, ha felmegyünk kefélni és kiderül, hogy farka van?
2016. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!