Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nektek mi a problémátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek mi a problémátok a társkeresést illetően?

Figyelt kérdés

Miért megy nehezen nektek? Küllemi adottságok, belső problémák? Mit tesztek érte, hogy változzon a helyzet?

Kort is írjatok!


2016. szept. 6. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Vicces módon nincs. Miközben egész gyerek- és kamaszkoromban az osztály rút kiskacsája voltam, akit mindenki gúnyolt, valahogy 18 éves korom óta mindig csak úgy az ölembe hullott egy pasi. Én se értem.
2016. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Sunshinedoll ***** válasza:
34%

Nincs. A pasik többsége unalmas, de erről nem én tehetek.

25

2016. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Önértékelési problémáim vannak, elég komolyak, és nem tudom elhinni, hogy bárki is tudna engem szeretni, mindig kevésnek érzem magamat mindenkihez.

Külsőre nincs gondom, csomóan elhívnak randizni.


20L

2016. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Hogy mostanság sokaknál az dívik, hogy már első alkalommal feküdjünk le, ami nekem nagyon gyors. 31N
2016. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Sok a hülye pasi. Ha később lesz kedvem és időm, akkor leírom azt a pár típust, akit szerintem mindenki ismer, de ők maguk nem értik, hogy vajon mi a baj velük...
2016. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Valahogy mindig unalmas, és külsőre nem vonzó férfiak akarnak felszedni.
2016. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
A nőknek az a problémájuk, hogy mind ugyanazt a pár férfit akarja megszerezni egymás elöl, így végül egyikük sem tud normális párkapcsolatot kialakítani, amiért persze minket, férfiakat hibáztatnak.
2016. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én csak a ferrárikat szeretem és csak olyanok társaságát keresem akinek van, mindenki mást leszrok, viszont sose lesz rá pénzem hogy vegyek ez ilyen dolog.
2016. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

Nekem csak annyi problémám volt, hogy nem vagyok egy kifejezetten szép arcú lány, de azért echte csúnya sem, viszont ebből minden igénytelen nyomorék azt gondolta, hogy "beéri" velem is. Irtó szomorú TÉNYKÉNT kellett realizálnom, hogy a rendszeres testmozgás, ambíció, munkavégzés, önállóság, higiénia és tisztálkodás, intelligencia, alapvető házimunka végzése, valamint hűség és érzelmi intelligencia megléte egy férfinál az egeket verő luxus netovábbja. Míg ezek nálam is alapvető dolgok.

Ha egy férfinél ezek mégis megvannak akkor kb akármelyik nő az övé lehet, én pedig kiestem, mert nem vagyok fű de gyönyörű. És most nem csak a jóképű férfiakra gondolok, hanem kb bármilyen férfira akire együtt mind igaz a fenti tulajdonságok összessége.

2016. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a problémám, hogy azok a fiúk találtak meg akik csak szexelni akartak. Két barátom volt, az egyikük érzelmileg nulla, a másik pedig egy tanulatlan paraszt. Az a vicces, hogy kb. mindegyikük átlagos kinézetű ember volt.

Aztán megismerkedtem a barátommal aki számomra csillagos 10-es pasi, kedves, önzetlen, melegszívű és imád engem. Hatalmas szerencsém van!

21

2016. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!