Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyot fog csalódni ez a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot fog csalódni ez a lány akivel ismerkedek? Nagyon rossz lesz neki?

Figyelt kérdés

Netről ismerkedek egy lánnyal 3 hónapja, de találkozni nem akarok vele, mert ő egy nagyon csinos lány, de én nagyon csúnya pasi vagyok. Képen látott, de nagyon jó képeket látott csak rólam. Nagyon alacsony vagyok, élőben jóval csúnyább vagyok, fogaim is szén feketék stb.

A lány teljesen belém van zúgva........ Állandóan beszélgetni akar, nem enged el beszélgetéskor 4 óra skypolás után, hogy még maradjak, állandóan ő keres, hogy beszéljünk, és nagyon rá akar venni találkozásra már, de kötelet állok, mert nem akarok neki csalódást okozni.

Teljesen tervezgeti a jövőt stb. A lány jóval csinosabb ugyanis én már élőben láttam, csak ő nem tud róla.


2016. szept. 6. 16:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
De ha skype-oltok, akkor ezek szerint látta már, hogy nézel ki, nem?
2016. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1. Csak hangba megy a dolog...kamerát sose kapcsoltam.
2016. szept. 6. 16:46
 3/25 anonim ***** válasza:
És milyen képeket küldtél neki? Magadról egyáltalán, vagy kerestél valami sztárpasit?
2016. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3. Magamról, de nagyon jó a fotó, tényleg jóval rondább vagyok élőben. Ezt többször mondták, hogy nagyon előnyös ez a kép rólad.
2016. szept. 6. 16:49
 5/25 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon. Nagyon-nagyon. Innentől akármit csinálsz, szörnyű lesz neki.
2016. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

És alacsonyabb is vagy nála? Mert ha kb. egymagasak vagytok, az még oké, engem legalábbis nem szokott zavarni, de alacsonyabb ne legyen nálam a pasi.


És miért feketék a fogaid? Nem szoktad mosni?

2016. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

6. zománcbetegségem van, azért fekete, mosás ellenére is.


Ő 171 cm én 162 cm vagyok (amit ő nem tud)

2016. szept. 6. 16:55
 8/25 anonim ***** válasza:
Ezért kell több képet küldeni vagy mutatni, amikor én ismerkedtem a neten,akkor én is mutattam egy jobb képet, amit rólam csináltak, pillanat kép, egész jól sikerült, meg egyet,amit saját magam csináltam, nem valami jól sikerült. Aztán így nem volt zsákba macska, csalódás stb. Volt olyan lány,aki a két képre azt hitte,hogy két teljesen más ember :)
2016. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Ajjaj. Akkor szerintem már most árult el az igazságot. Amúgy simán lehet olyan, hogy annyira megszerette a személyiségedet, hogy már nem fogja zavarni a többi. De egyébként nem szép dolog ilyen szinten hülyíteni valakit, azt azért remélem, tudod...
2016. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ki az a hülye nő,aki 3 hónapnyi netesbeszélgetés után egyáltalán találkozni akar :D
2016. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!