Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A művészet és alkotói tevékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A művészet és alkotói tevékenység túlságosan fontos nekem, pedig nagy szükségem lenne egy lány szeretetére, mit tegyek? 23F

Figyelt kérdés

Életem teljes egészsében a művészetek iránti szenvedélyem teszi ki, az egyik legnagyobb életcélom, hogy tehetséges művésszé fejlődjek.


Művészeti iskolába jártam, amióta az eszemet tudom, grafikus szerettem volna lenni. Teljesült az álmom, a munkám alapja a grafika és ez boldogsággal tölt el engem.


De annyira belefeledkeztem a rajzba, a grafikába, hogy elfeledkeztem arról, mennyire magányos is vagyok. Pedig az emberi kapcsolatok egy nagyon fontos dolog az életben.


Próbáltam összejönni olyan lányokkal, akiknek szintén mindene a rajz, de sajnos (nagyon sok esetben) igen zárkózottak voltak. Pedig tudom, nem lehetetlen a célom, hiszen sok olyan művész létezik, akinek szintén művész partnere van!


Próbálkoztam könyvtárakkal, kiállításokkal, kultúrális rendezvényekkel, de sajnos nem jártam sikerrel. Mit tudtok nekem javasolni, milyen helyeket, eseményeket?


2016. szept. 7. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy zárkózottak - a művészek gyakran azok -, de nem kell egyből feladni. Idővel majd megnyílnak előtted.
2016. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is művészlélek vagyok, bár inkább verseket írok, meg ének-rapelek, de írhat, aki ismerkedni szeretne! :) 25F
2016. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én megértelek,én is így vagyok ezzel.Én is grafikus szerettem volna lenni,de végül maradtam a tradicionális művészeteknél mert a többi nem ment.:D A művészeknél gyakori probléma ez,sokan zárkózottak vagyunk. Én végül találtam párt magamnak,de ő egyáltalán nem ilyen és nagyon nagy erőfeszítést igényel hogy rendben tartsuk a kapcsolatot,mert ő nyíltabb,pörgősebb,ez pedig engem eléggé idegesít,és nem tudom vele tartani a lépést.Talán jobb magadhoz hasonló párt keresni,még ha zárkózott is,előbb-utóbb megnyílik ha szimpatikus vagy neki.Én megértem hogy nagyon fontos neked a rajz,és teljesen elveszel benne,de ha párt és szociális életet akarsz,meg kell tanulnod néha kicsit félretenni. Legyen a napodnak fele munka fele pedig olyan elfoglaltság,amiben barátokkal vagy,vagy új emberekkel ismerkedsz.
2016. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Én azt tanácsolom neked hogy ne feltétlenül csak "művész" lányokra legyél nyitott ( esetedben például grafikusokra)... :) Attól még mert művész vagy,nem biztos hogy csak művész párral lennél boldog.. Persze fontos hogy elfogadja az életviteledet és támogasson az álmaid elérésében. Viszont ha ragaszkodsz ahhoz hogy művészi körből válassz párt, vannak olyan művészek akik nyitottabbak : színészek,zenészek,táncosok.. Első sorban neked kell nyitni a világ felé! :) Jelenlegi párom például nem művész,mégis tökéletesen megvagyunk egymás mellett,és sosem volt még ilyen boldog kapcsolatom mint Vele..
2016. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fru_ ***** válasza:

"Életem teljes egészsében a művészetek iránti szenvedélyem teszi ki, "


akkor mit akarsz egy nőtől?

örüljön, hogy befuthat a második helyre?

2016. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két magába forduló emberből miként lenne jó pár, Sehogy!nekem azt mondta atyai jó barátom, hogy hülyeség volt az egyetemi évfolyamtársamat feleségül venni - azonos szakma rejtetten, de folyton rivalizálás lesz belőle. Volt benne igazság.
2016. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Én is grafikus leszek és nekem sem nagyon megy a pártalálás. Ha gondolod írj privit. :) Üdv. L/23
2016. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 23 éves lány vagyok, és én meg írok. Megértem a problémát, de nem jó az se, ha túlzottan bezárkózol, meg ugye az se, ha az embernek nincs magányos ideje az alkotásra.
2016. nov. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!