Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetertetek e azzal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetertetek e azzal, hogy telt ferfiakat a telt noknek?

Figyelt kérdés
Az egyik fat acceptences face oldalon lattam ezt a kiirast!

2016. aug. 1. 00:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%

Adódik a kérdés:

férfiakat a nőknek vagy nőket a férfiaknak?

Akármelyik is a válaszod, a kapó fél fog elsőnek megsértődni, aztán a "nem" válasz után a kiutalt fél fog.

2016. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Persze, mert kiírások alapján élünk. Hülyeség
2016. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%

Én telt férfi vagyok 187cm 116kg, és minden tiszteletem és kézcsólom az összes teltkarcsú hölgyé. Egyáltalán nem gondolom, hogy jobb vagy rosszabb bármelyik ember a külső alapján. Minden csak ízlés kérdése.

Én személy szerint a sovány hölgyeket preferálom. (szubjektív vélemény)

38/F

2016. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

Ez elég vicces, én voltam 54 és közel 80 kiló is, de amikor bőven már a túlsúlyos kategóriában voltam, nagyjából csak vékonyabb sportosabb pasijaim voltak.

Amikor elkezdtem újra sportolni, lefogytam, fura mód inkább a nagyobb darab, kevésbé kocka hasú férfiak kezdték el csapni a szelet.


Semmi logika nincs benne, higgyétek el.

2016. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ,ki mit szeret.Mackósabb pasik közt is van,aki mozog,csak nem 60 kg 180 centihez,nőkben ugyanez.

Duci nőként azt mondom,hogy először az arc legyen legalább tűrhető,az alakon kitartással lehet változtatni,az arcon nem.

2016. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
Ha az emberek csak olyanokkal jöhetnének össze amilyenek ők maguk már rég kihalt volna az emberiség. Attól, hogy valaki teltebb alkatú még lehet nála soványabb párja mert ez nem ezen múlik. Ez olyan mintha azt mondanád, hogy ronda férfinak ronda nőt. És azt mégis ki dönti el, hogy ki a ronda? Nyilván a közmédiában megvan a szépségideál, hogy a nagytöbbség kit/mit tart "szépnek" de ez az ideál nem húzható rá az emberiség egészére, mert mindig is voltak és mindig is lesznek kivételek, akiknek pont más tetszik.
2016. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Hát szerintem k'rvára mindegy, ki milyen testalkat, tetsszen a két fél egymásnak és kész.:D
2016. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Én azzal értek egyet hogy mindenkinek az tetszik aki tetszik neki. Hűha mi? Korlátok nélkül.
2016. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%

Persze, egyetértek vele.


Aztán hogy fair legyen a dolog, tokás, sörhasú nőket a tokás, sörhasú férfiaknak! xD


Nagy mellű férfiakat a nagy mellű nőknek!


Borostás nőket a borostás pasiknak!


Gyantázott lábú férfiakat a gyantázott lábú nőknek!


Szőrös mellű nőket a szőrös mellkasú pasiknak!


Vagy az is egy opció, hogy nem világmegváltó Facebook kiírásokhoz igazodunk, hanem mindenki olyan pár választ magának, akivel kölcsönösen vonzódnak egymáshoz.

2016. aug. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10 koszi a valaszokat igazabol a facebookon lattam! En szakadtam a rohogestol nyilvan igen lesarkitott "gondolatsor" volt! Kivancsiva tett masok mit gondolnak errol! :)
2016. aug. 1. 02:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!