Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó elgondolás ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó elgondolás ez ismerkedésre? (Kis leírás is van, így picit hosszú. )

Figyelt kérdés

Előtte pár információ rólam:

Durván fél éve élek Budapesten. Jelenleg egyedül élek albérletben. Ami azt illeti, szeretnék magam mellé párt találni végre, de nem csak azért, hogy legyen mellettem valaki. Igazi, tartalmas kapcsolatot akarok egy olyan nővel, akivel a hálószobán kívül is jól tudom érezni magam. A kirándulás, múzeum, színház, vagy csak egy kis esti filmezés vagy beszélgetés is ugyanolyan élvezetes. Akinek hasonló az érdeklődési köre, hasonlóak a céljai és a jövőképe (család, gyerekek). Aki érett annyira, hogy rá merjem bízni a közös gyerekünket majd, mert felelősségteljes nő, megbízható családanya lesz belőle.

Egyszóval aki a lakásból otthont csinál (én úgy gondolom lakása bármikor lehet egy férfinek, de otthona csak egy nő mellett lesz).


Viszont itt élő haverokkal elmentem már Budapesten is pár szórakozóhelyre, meg anno egyetem alatt is jártam, de az a szomorú tapasztalatunk, hogy buliban a nők 90%-a az eldobhatós pisztolytáska kategória, a normálisabbja meg párjával érkezik. Na meg ott vannak (főleg itt Pesten) a kiéhezett 40-es/50-es nők, akik a fiatal fiúkat "hajtják". Ez megint nem opció.


Mérnökinformatikát tanultam, de nem abban dolgozom, mert találtam jobban fizető állást.

(OFF: Sajnos jó pár interjún túl már lett annyi tapasztalatom, hogy ez egy nagyon jó hobbi, de megélni másból kell. Interjúkon mindenütt 70-80.000 Ft-os havi nettót ígértek, nagyobb cégeknél 4-5 éve után elérhető lett volna a nettó 200.000 Ft. Csoporttársam is 5 éve Java fejlesztő, fél éve ő a programozási csoportvezető havi 280.000 nettóért. Másik PHP fejlesztő és tesztelő havi 110.000 körüli nettót kap. Ha reálisan nézzük, akkor ennyiből nem igazán lehet a jövőt és családot tervezni.)

Tanulás mellett nem volt időm foglalkozni annyira az egyik kedvenc hobbimmal, a festészettel. (Alapfokú művészeti iskola - Rajz/festészet szakot végeztem, 12 évet az általános és középiskola mellett esti iskolaként.)

Budapesten elég jó lehetőségeket láttam csak körbenézve neten, ahol amatőr művészek állíthatják kis a munkáikat, vagy akár közben kiállítással egybe kötött eladás is működik.

Egy kis plusz bevétel még a fizetés mellé mindig jó jön, könnyebb abból tervezni a saját házat.. stb. Másik hogy arra gondoltam, talán egy ilyen rendezvényen megismerkedhetek hasonló érdeklődésű hölgyekkel a hozzám illő és saját korosztályomból, akikkel akár komolyabbra is fordulhat majd a dolog.


Szerintetek működhet ez az elgondolás? Nem kimondott keresés miatt, csak egy plusz lehetőségként vettem fontolóra, ahol megismerhetek más embereket.

(Végül is a hobbim, amit szeretek, és bár elsősorban magam miatt készítem a festményeimet, mert kikapcsol az alkotás és feltölt, de másoknak is szeretem szeretném megmutatni a képeimet, már csak a visszajelzések miatt is. A negatív kritika is kritika, és tud építő jellegű lenni, bár a stílus nem mindegy.)


27/F



2016. jún. 5. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Működőképes lehet


OFF (ez am is mennyire irreleváns volt itt...):

Mérnökinfóról kezdő 300 nettó, rövid időn belül 400+ nettó. Nem szotyi helyen kell végezni :D

2016. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"...de nem csak azért, hogy legyen mellettem valaki."


Hanem?

Mondjuk valóban drágák Bp.-n az albérletek, a közüzemi számlákról már nem is beszélve...:S

2016. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es kicsit félreértett.


Ha nem tudnék kijönni az albérletben, akkor simán megtehetném, hogy magam mellé veszek még egy embert, mert van akkora, hogy két ember is ellegyen benne (lett is volna ismerősi körből rá jelentkező, de akkor még eleve az egyik szoba káosz volt a pakolás miatt, és eleve egyedül lenni egy albiban olyan szempontból jobb, hogy ha alakul valami komoly egy lánnyal, akkor van hová felhívni).

/ Egyébként meg téli hónapokban 80-90/hó-ból ki volt az egész rezsivel együtt. /

2016. jún. 5. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán összejöhet. Meg kell adni a lehetőséget mindennek, mert bármikor felbukkanhat a nagy Ő. :)

Számomra nagyon szimpatikusnak tűnsz így az elmondottak alapján, hasonló az érdeklődési körünk. Viszont én még egyetemista vagyok, 22 éves, és bármennyire is hangzik szépen és jól, amit leírtál, a tanulmányaim miatt még pár évig nem fogok családot alapítani.

2016. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rábízni a gyereket? Már nem azért de az a nő 9 hónapig hordja, megszüli, valószínűleg szoptatja is, általában a férfi az akire "merni" kell bízni a gyereket. Az a gyerek nem csak a tiéd, hogy te döntsd el egyedül...

A másik meg az, hogy egy buliban mégis mit vártál? Oda senki nem azért megy, hogy a jó családanyaságát hirdesse, oda azért mennek, hogy bulizzanak. Te is oda jártál és gondolom nem malmozni, mégis leszólsz másokat.

2016. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja meg azt is lefogadom, hogy te és szomorú barátaid azért egy-két pisztolytáskát felpróbáltatok nagy bánatotokban, hogy utána jól lenézhessétek őket...
2016. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!