Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt aki megtetszik? Miket mondjak neki?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok de még nem volt barátnőm. Ha meglátok egy szép lányt mindig gondolok arra, hogy meg kéne szólítani, de mindig arra gondolok mit szólna, lehet nem venné jó néven, hogy idegenként odamennék. Buszon, utcán ismerkedni hogy kéne? Már szeretném én is átélni, hogy milyen boldog lenni valakivel. Előre is köszönöm a válaszokat:)
2016. szept. 7. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Bp-i vagy?
2016. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az beválik, ha segítséget kérsz tőle. Mondjuk, nem tudod, hogy merre kell menned, hogy eljuss ... - ezt te találod ki.

Ha válaszol, már az jó indulás - mindegy, hogy tudja-e vagy nem. Talán ezzel tovább lehet görgetni a beszélgetést, ha a csaj nem zavar el.

2016. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utcán? Ilyen van? Mondjuk én se voltam semmi anno. Szakközépben felettem járt egy lány aki nagyon tetszett de nem tudtam róla semmit. Azon a nyáron bejelölt egyik osztálytársa és ott az ismerősei között megtaláltam. Iwiw-en(te jó ég) írtam rá,hogy egy suliba jártunk és hogy nagyon tetszik, lenne-e kedve randizni? Volt, 7 és fél évet együtt voltunk aztán csúnyán elhagyott... :( Utcán nem tudom milyen lehet,nem sűrűn láttam még ilyet.
2016. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, Budapesti vagyok.

2016. szept. 7. 17:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. szept. 7. 17:11
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Az előző topikban pont erről írtam egy jegyzetet kifejezetten kezdőknek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Olvasd el, és ha akarod, akkor használd fel belőle azt amit jónak látsz, mert amit írtam amögött valódi tapasztalat áll, mivel én is az nyilvános helyen ismerkedem már egy ideje.


- Light -

2016. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Yagami.


0%-ot kapott a válasz. Ebből azt a következtetést vonom le,hogy a többség nem találta megfelelőnek amit írtál. Kérdező, társkeresőt még nem próbáltad? Mert ha ott sem megy még mehetsz vissza az utcára ismerkedni. Utcán szerintem megalázóbb főleg ha többen is látják az elutasítást. Vagy éppen a barátjára vár amikor bepróbálkozol és még el is kalapálnak.

2016. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A társkeresőt még nem, inkább személyesen ismerkednék.
2016. szept. 7. 17:27
 9/10 anonim ***** válasza:
De ott legalább gyakorolhatnál,nem? 23 éves vagy és még soha nem volt barátnőd. Kellene tapasztalat,nem? Ott leveleket írnál és kitapasztalnád mi a jó és mi a rossz. Utcán ma ismerkedni? Én ha nő lennék biztos nem örülnék, sőt még így pasiként sem jönne be. Amíg kapcsolatban voltam jött oda lány a Hősökön de elküldtem. (Akkor is elküldtem volna ha szingli lettem volna)
2016. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

17:24-es válaszoló:


Ha bemegyek a vallás topikba, és írok egy jegyzetet a hívőknek az evolúcióbiológiáról, mit gondolsz, mennyire fogják felpontozni a válaszomat? Semennyire, kivéve akkor, ha ott van egy pár kolléga is. Az ott tevékenykedő fundamentalista vallásos emberek - Jehova tanúi, hitgyülisek, adventisták - le fogják pontozni a válaszomat, mert hülyeségnek tartják az evolúciót, mivel alapból előfeltételezéssel közelítenek felé, hogy az nem igaz. Tehát nem az evolúcióbiológia a rossz, hanem az ő hozzáállásuk a dolgokhoz.


Ebben a kategóriában - Társkeresési problémák - nyílt titok, hogy többségében gyáva, megkeseredett férfiak vannak, akik nem azért járnak ide, hogy épüljenek, hanem azért, hogy elpanaszkodják, milyen gonoszak velük a nők, és hogy milyen szerencsétlenek. Egy részük még szűz, másik részük soha az életbe nem szólított meg még csajt, vagy ha meg is tette, hamar feladta a próbálkozást.


Természetes, hogy ezek az emberek, akik nem hisznek abban, hogy igenis van megoldás a helyzetükre lepontozzák ezeket a jegyzetemet, noha nem azzal van a baj, hanem az ő hozzáállásukkal.


Velük ellentétben ugyanis nekem valódi tapasztalataim is vannak a nőkkel, csak ebben a hónapban 30 megszólítást csináltam, [tudom, mert számolom], és már évek óta benne vagyok a témában. Tehát nekem van valamennyire rálátásom a nők viselkedésére, és a nyilvános ismerkedésre.


Természetesen azonban nem áll szándékom senkire ráerőltetni az én meggyőződésemet. Ha a saját módszereikkel nagyobb sikert tudnak elérni a nőknél, ám tegyék. Én csak a magam tapasztalatait osztottam meg, jóindulatból.


Üdvözlettel,


- Light -

2016. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!