Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20éves férfiú vagyok, valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20éves férfiú vagyok, valahogy elkerül a szerelem, akárhányszor csak megtetszik egy lány, elutasítás a vége. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szinte már szokássá vált hogy engem lekoptatnak a lányok.

Egyetemre járok, mellette heti 5-6x edzőterembe, 194cm 85kilo vagyok, azt mondjak jo kondiban. Romantikus vagyok, néha verseket írok. Azt mondják kedves vagyok, vicces jofej. De mikor egy lánnyal beszélek, érzem rajta hogy legszívesebben otthagyna. Ezt az okot keresem (büdös se vagyok, adok a külsőmre). Ha mégis jól érzem magam egy lánnyal, akkor ott a 'friendzone' amiről azthiszem tudjuk milyen. Egy szó mint száz, nemtudom mit kellene tennem másképp, ezért próbálom itt



2016. márc. 15. 20:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%

Mert te ismerkedni akarsz, ők meg arra várnak, hogy levarrják őket.

Ennyi

2016. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az a nyers valóság és igazság, amit az első ír. Én is kezdem belátni. 21/F
2016. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 VirágésBence ***** válasza:
31%
Próbáld meg a társkeresőt, bár nem biztos, hogy bejön, egy próbát megér, igazából annyi előnye van, hogy könnyebb az ismerkedés, nem kell az utcán leszólítani senkit és nem kerülsz bele a friendzone-ba, mivel eleve nem annak indul, a jóképű, sportos pasikat ott is kapkodják a nők mint a cukorkát.
2016. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De miért nem azt akarják hogy én "varrjam le"őket? Miért engem friendzoneolnak?
2016. márc. 15. 20:39
 5/27 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a netes társkeresést, de nem jött be, ugyanaz a forgatókönyv.
2016. márc. 15. 20:45
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy írod, kedves vagy. Ennél visszataszítóbb tulajdonsága nem is lehet egy férfinak, ezzel, szemükben azt mondod magadról, hogy kevesebbnek tartod magadat náluk. Legyél domináns és az első pillanattól kezdve tudasd a csajjal, hogy dugni akarsz vagy nem foglalkozol vele. Na így már máris érdekessé válsz szemében (szomorú, de pont az ellenkezzőjét jutalmazzák a nők szex-szel, mint amit mondanak)
2016. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

Az eletben nekem se jott ossze eddig egy pasival sem.. de nem adom fel! Megprobaltam itt is ismerkedni,itt is csalodtam. Szoval ugy vagyok vele,hogy eddig tuti a nem megfelelo szemelyekbe futottam bele :D

Ugyanigy a Te esetedben is ..lehet nem Veled van a baj,nyugi,csak várat magára a szerelem,a megfelelo lany

2016. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nem jött be a netes társkeresés? Ezt nem értem, heti 5-6x kondi,194 centi és 85 kiló, ilyen paramèterekkek brutálisan kellene hogy kinézz..feltève ha 12% alatt vagy stabilan..kb 10% már látványos.. ezt màr csak azért írom,mert a netes társkeresőkön elvileg könnyebb dolga van annak aki jól néz ki..mondjuk elvileg aki jól néz ki,azt élőben is megnézik.. jó, tèlen nyilvàn nehezebb,de a pólós-atlétás idővel mi a helyzet? Akkor sem vagy "sikeres" a lányoknál? Egyébként szerintem is a személyiségeddel lehet valami.. de szerintem az nem a kedvesség! Te kedves vagy,ahogy írod,érződik is az írásaidon ez btw, ezen szerintem ne vàltoztass :)

És ne add fel, majd jönni fog az akire vársz, hidd el ezt tapasztalatból írom :)

2016. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hát én nemtudom, pólós/atlétás idő ide vagy oda, azt mondjak haverok hogy jól nézek ki, és ők se értik miért nincs barátnőm...
2016. márc. 15. 21:18
 10/27 anonim ***** válasza:

Ne add fel!En is règóta keresem az "igazit" ès biztos vagyok benne,h mindenki meg fogja találni.

Ne add alább,sokunknak a kedvesseg es a torodes jon be,nem pedig ha egy kèt lábon járo lyuknak neznek bennunket.

2016. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!